kodyrabatowy.pl

7Store kod rabatowy & kupony - Luty 2021

 • Wszystko
 • Kupony
 • Oferty
 • Bezpłatna wysyłka

7Store FAQ

 • Jak wykorzystać kupony 7Store?

  Przede wszystkim klienci muszą potwierdzić, czy ich zamówienie może korzystać z tego 7Store kod promocyjny. Jeśli można z niego skorzystać, przejdź bezpośrednio do strony płatności 7store.pl i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby poprawnie kupon rabatowy wykorzystać. Jeśli jednak klient użyje opcji kupony rabatowe, która nie spełnia wymagania 7Store, kody rabatowe zostanie nieaktualny, dlatego należy dokonać ostrożnego.

 • Czy u 7Store są teraz dostępne i aktualne kupony?

  Tak. Ponieważ 7Store jest obecnie w okresie promocji marki, 7Store opracował nowy plan promocji dla wszystkich klientów. Możesz sprawdzić 7store.pl, obecnie dostępnych jest 14 ofert w 7store.pl, jeżeli jesteś klientem 7Store, albo po prostu checesz zaoszczędzić pieniądze, proszę wejść na 7store.pl i zobacz więcej.

 • Jak mogę skontaktować się z 7Store?

  Obecnie istnieją dwa główne sposoby komunikowania się z 7Store: pierwszy sposób to znalezienie adresu e-mail 7Store lub ręcznej obsługi klienta na stronie 7store.pl w celu bezpośredniej komunikacji twarzą w twarz. Drugi sposób to aktywna subskrypcja 7Store w dowolnym konto dużej platformy społecznościowej i to pozwala bezpośrednio poznać najnowsze informacje o 7Store.

Więcej informacji na temat 7Store

0 zł wysyłka dla zamówień od 200 zł lub objęte bezpłatną wysyłkę.
Shipping 11,99 zł do 200 zł zleceń lub płatne przy odbiorze.
7Store wykonać wszystkie polecenia bez zbędnej zwłoki. Czekamy 3 dni robocze zapłacić przelewem zamówienie. Dostarczamy zamówienia na dostawy w mailu w ciągu dwóch dni roboczych. Jeśli zdecydujesz się zapłacić przelewem bankowym lub płatności online, czas realizacji zamówienia liczony jest od momentu zaakceptowania potwierdzenia pieniędzy na naszym koncie bankowym.
Skutki odstąpienia od umowy:
W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwrócimy wszystkie płatności otrzymane od ciebie, w tym kosztów dostawy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających ze sposobu dostawy wybranego przez was inny niż najtańsza metoda dostępnych dostawy przez nas) szybko, aw każdym razie nie później niż 14 dni od dnia zostaliśmy poinformowani o swojej decyzji w sprawie wykonywania prawa do odstąpienia od niniejszej umowy. zwrócimy przy użyciu tej samej metody płatności, który został użyty w początkowej transakcji, chyba że wyraźnie uzgodniono inaczej. We wszystkich przypadkach, nie będzie ponosić koszty związane z tego powrotu.
Jesteśmy zobowiązani do utrzymywania następującą maksymalną wydajność:
7 dni - od dnia uznania rachunku bankowego 7Store w dniu dostawy towarów zamówionych w elektroniczną;
Jeśli ta opcja jest wybrana: gotówka przy odbiorze, gotówka w nośniku rąk - 7 dni od daty potwierdzenia przez 7Store zakończenie umowy (zgodnie z warunkami określonymi w regulaminie) aż do dnia dostarczenia zamówionego towaru do poczty.