kodyrabatowy.pl

About You Kod rabatowy & Kupony - Marzec 2021

 • Wszystko
 • Kupony
 • Oferty
 • Bezpłatna wysyłka

About You FAQ

 • Czy trzeba zapisać się do newslettera About You?

  Tak, potrzebujesz. About You przypomina, aby nie przegapić okazji do subskrypcji firmowego biuletynu, ponieważ możesz zapisać się do newslettera i otrzymać kod rabatowy, o ile podasz swój adres e-mail, wybierzesz swoją płeć i klikniesz wyślij, otrzymasz -20% Kupując kupony rabatowe, jednocześnie możesz otrzymywać e-maile o aktualnych trendach, ofertach i kuponach. Możesz zrezygnować z listy mailingowej w dowolnym momencie i jest to bezpłatne.

 • Czy About You sprzedaje elektroniczną kartę podarunkową?

  Tak, na dzień dzisiejszy karty upominkowe About You są dostępne w głównych sklepach wielobranżowych w Polsce, a wkrótce potem można je kupić bezpośrednio w sklepie internetowym firmy. Z Twojej karty podarunkowej można korzystać wyłącznie w celu uzyskania informacji o Tobie. Karty podarunkowe nie mają ograniczenia czasowego i nie jest wymagana minimalna kwota zamówienia. Aby skorzystać z karty podarunkowej, zarejestruj się w firmie e-commerce w sieci firmy. Podczas procesu zamawiania wybierz kartę podarunkową jako metodę płatności.

 • Jakie sposoby płatność akceptuje About You?

  Obecnie About You akceptuje następujące metody płatności: Visa, MasterCard, PayU, PayPal, płatność za pobraniem i karty upominkowe. Jeśli kwota zakupu przekracza 300 PLN i zdecydujesz się na użycie PayU jako metody płatności, możesz również wybrać płatność ratalną. Większość zakupów towarów w firmie obejmuje gotówkę przy odbiorze. Ze względów technicznych połączenie produktów niektórych producentów i niektórych produktów w koszyku można płacić tylko innymi metodami płatności.

 • Czy jest aplikacja mobilna About You ?

  Oczywiście możesz zawsze używać tabletu lub smartfona do zakupu towarów w About You. Aby to zrobić, po prostu skorzystaj z przeglądarki internetowej urządzenia, aby odwiedzić sklep firmy zoptymalizowany pod kątem urządzeń mobilnych. Firma zapewnia również aplikacje zakupowe na urządzenia Apple i Android. Aby skorzystać z aplikacji, wystarczy pobrać ją do App Store lub Google Play, a następnie wyszukać słowa kluczowe, aby ją pobrać i natychmiast z niej skorzystać.

 • Jak wykorzystać kupony About You?

  Po wybraniu produktu About You, będzie okno na stronie płatność aboutyou.pl, w którym About You Kod Promocyjny można wpisa. Po wejściu do strony płatności About You, można wybierać spośród różnych metod płatności. Wybierz metodę płatności, która Ci odpowiada, i dokonaj płatności z Kody Rabatowe About You, ponieważ About You Kupony Rabatowe przyniesie Ci odpowiednią zniżkę podczas dokonywania płatności.

 • Czy u About You są teraz dostępne i aktualne kupony?

  Tak! Możesz znaleźć w Kodyrabatowy.pl szczegóły oferty promocyjnej albo About You Kupony, który wciąż są w okresie ważnośći. Można też znaleźć w aboutyou.pl na razie 3 Kupon Rabatowy do wyboru. Jednak w przypadku About You Kody Rabatowe, które są aktywowane tylko przy zamówieniach określonego rodzaju produktu, Kod Promocyjny użyć zawsze na czas w About You, albo kiedy wybrany produkt jest wciąż dostępny.

 • Jak mogę skontaktować się z About You?

  About You cel dostarczenia klientom lepszych i skuteczniejszych usług doradczych w odpowiednim czasie. Na stronie aboutyou.pl posiada dostęp do obsługi klienta. Możesz klikając przycisk „Kontakt About You online” lub „Kontakt z obsługą klienta About You” w aboutyou.pl. About You też lubi publikować informacje związane z marką więc bez względu na to, która platforma społecznościowa, możesz znaleźć About You i z nimi się skontaktować