kodyrabatowy.pl

astoreo.pl Kod Rabatowy & Promocje - Marzec 2021

 • Wszystko
 • Kupony
 • Oferty
 • Bezpłatna wysyłka

astoreo.pl FAQ

 • Jaka jest przesyłka w astoreo.pl?

  astoreo.pl dostarczy i dostarczy na czas, ale czasami określony produkt lub grupa produktów jest bardzo popularna i może być niedostępna. Ale firma będzie regularnie uzupełniać zapasy, aby zaspokoić wszystkie potrzeby konsumentów. Jeśli klient zamówi więcej niż 299 PLN, koszty wysyłki i opakowania można odstąpić. 299 złotych to cena zdyskontowanych towarów, nie licząc kosztów innych usług. Jeśli łączna kwota produktu jest mniejsza niż 299 PLN, wymagana będzie dodatkowa opłata za wysyłkę. Niezależnie od metody płatności i liczby paczek ogólna stawka frachtowa wynosi 16,90 PLN.

 • Jak zapłacić w astoreo.pl?

  astoreo.pl oferuje trzy metody płatności: płatność przy odbiorze, przelew bankowy online i przedpłata kartą płatniczą. Za pobraniem należy zapłacić kurierowi i trzeba uiścić dodatkową opłatę serwisową w wysokości 3,5 PLN, przelew bankowy online i przedpłata kartą płatniczą nie wymagają dodatkowych opłat za usługę. Dwie metody płatności polegają na tym, że po otrzymaniu przez firmę powiadomienia o przeniesieniu wyśle ​​wiadomość e-mail z potwierdzeniem i rozpocznie przygotowania do dystrybucji.

 • Czy w astoreo.pl są promocje?

  Poprawny. Klienci, którzy zamówią w astoreo.pl więcej niż 50 zł, otrzymają 5 zestawów zastawy stołowej za darmo. Ponadto klienci mogą kupić przenośne pojemniki na żywność o wartości 25 PLN. Jeśli klient otrzymujący zniżkę zwróci towar, należy również zwrócić prezent. Klienci, którzy zamówią więcej niż 125 PLN, otrzymają kupon o wartości 25 PLN, który można wykorzystać na przyszłe zakupy. Członkowie, którzy zarejestrują się po raz pierwszy oraz klienci, którzy kupią więcej niż 90 PLN, otrzymają prezent o wartości co najmniej 85 PLN.

 • Jeśli produkt jest wadliwy, czy astoreo.pl zapewni serwis gwarancyjny?

  Jeżeli w ciągu 24 miesięcy od otrzymania towaru w astoreo.pl klient zakupił towar z wadami fizycznymi i zapłacił z góry opłatę gwarancyjną w wysokości 3,50 zł, jest uprawniony do otrzymania dodatkowej gwarancji. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia produktu w momencie odbioru, sprzedawca zapewnia rekompensatę w postaci rekompensaty w wysokości dwukrotności kosztów transportu i opakowania, która jest realizowana w postaci kuponu rabatowego w momencie następnego zakupu.

 • Jak wykorzystać kupony astoreo.pl?

  Kiedy przygotujesz do płacenia na stronie astoreo.pl, powinieneś zwrócić większą uwagę, jeśli chcesz użyć astoreo.pl Promocje, musisz sprawić, by twoje zamówienie spełniało warunki zniżek, w przeciwnym razie astoreo.pl Kod Promocyjny będzie nieważna. Możesz znaleźć konkretny sposób użycia na stronie zakupów astoreo.pl, po prostu bądź bardziej ostrożny na użycia Kupon Rabatowy astoreo.pl i bedzie wszystko poszło.

 • Czy u astoreo.pl są teraz dostępne i aktualne kupony?

  Tak. Ponieważ astoreo.pl jest obecnie w okresie promocji marki, astoreo.pl opracował nowy plan promocji dla wszystkich klientów. Możesz sprawdzić astoreo.pl, obecnie dostępnych jest 29 ofert w astoreo.pl, jeżeli jesteś klientem astoreo.pl, albo po prostu checesz zaoszczędzić pieniądze, proszę wejść na astoreo.pl i zobacz więcej.

 • Jak mogę skontaktować się z astoreo.pl?

  Od momentu powstania astoreo.pl, szuka lepszych metod obsługi klientów. astoreo.pl ma konta na różnych platformach społecznościowych, takich jak Facebook, Snapchat, Twitter itp. Jeśli nie chcesz przegapić żadnych wiadomości od astoreo.pl, śledź i od razu odkryj najlepszą cenę astoreo.pl, warto to spróbować.