kodyrabatowy.pl

Avis Kod Rabatowy & Kupony Rabatowe - Styczeń 2021

 • Wszystko
 • Kupony
 • Oferty
 • Bezpłatna wysyłka

Avis FAQ

 • Co się stanie, jeśli wystąpi problem z usługą wynajmu w Avis?

  Avis stara się zapewnić bezproblemową wypożyczalnię, ale nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem. Dział obsługi klienta firmy może udzielić różnorodnej pomocy podczas procesu wynajmu. Wszystko, co musisz zrobić, to skontaktować się z działem obsługi klienta firmy za pośrednictwem podanych informacji kontaktowych i podać numer umowy najmu lub numer rezerwacji, który jest niezbędny do przeszukania wypożyczenia w systemie. Jeśli firma nie może udzielić natychmiastowej odpowiedzi ze względu na charakter sprawy, przeprowadzi dokładne dochodzenie i dostarczy odpowiednie informacje zwrotne i rozwiązania.

 • Czy mogę wypożyczyć samochód określonego modelu w Avis?

  Zwykle wybierasz grupę samochodów, a nie konkretną markę lub model samochodu. Zespół w Avis pokaże ci przykładowe samochody z danej grupy, aby pokazać samochody, których oczekujesz. Jeśli jednak wybierzesz samochód z serii Avis w Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, Niemczech lub Francji, możesz określić pojazd. Jeśli kolor twojego pojazdu nie ma żadnych wymagań, będziesz mógł znaleźć samochód, który chcesz. Firma zapewnia wyłącznie pojazdy wysokiej jakości. Należy pamiętać, że rezerwacji należy dokonać z 72-godzinnym wyprzedzeniem.

 • Czy na stronie Avis będą dostępne promocje?

  Firma Avis będzie prowadzić działania promocyjne mające na celu zapewnienie atrakcyjnych cen dla małych i średnich firm. Możesz powierzyć swoje sprawy samochodowe ekspertom i od razu uczestniczyć w działaniach promocyjnych. Oferty promocyjne obowiązują na lotniskach i dworcach miejskich w Polsce Okres wynajmu to 1-28 dni Cena promocyjna jest zróżnicowana w zależności od typu pojazdu, okresu wynajmu, terminu i lokalizacji. Kwota rabatu nie obejmuje usług dodatkowych, takich jak dodatkowi kierowcy, dodatkowe ubezpieczenie, dodatkowe wyposażenie itp.

 • Jak zapłacić w Avis?

  Za pomocą karty debetowej lub kredytowej można płacić online lub w wypożyczonym samochodzie podczas wynajmu samochodu w Avis: Visa, MasterCard, American Express i Diners. O ile nie określono inaczej, płatności gotówkowe nie mogą być dokonywane. Odbierając samochód, nie zapomnij pokazać karty użytej do opłacenia czynszu. Jeśli wynajmujesz samochód w Holandii, Hiszpanii, Portugalii, Irlandii, Islandii, Belgii, Luksemburgu i Kanadzie, nawet jeśli płacisz przez Internet, możesz płacić tylko kartą kredytową. Avis nie akceptuje kart opatrzonych logo Maestro, Solo, JCB i Cirrus.

 • Jak wykorzystać kupony Avis?

  Najpierw musisz sprawdzić swoje Avis Kupony Rabatowe na swoich kontach osobistych i potwierdzić, który Avis Kod Rabatowy może być użyty w twoim obecnie zamówieniu, a potem możesz łatwo zastosować Kupony Rabatowe Avispodczas płatności. W tym samym czasie system też automatycznie pokozuje również odpowiednie instrukcje dotyczące korzystania z Avis Promocje, aby zapewnić każdemu klientowi najwyższą zniżkę.

 • Czy u Avis są teraz dostępne i aktualne kupony?

  Tak. Avis chętnie oferuje wszystkim klientom satysfakcję z zakupów w Avis i uważa, że może przyciągnąć nowych klientów i robić więcej zakupów w sklepie dzięki Kod Rabatowy Avis i spędzać dużo czasu w sklepie. Jeśli odwiedzasz Avis teraz, możesz skorzystać ze zniżki na zamówienie od razu. Nie możesz przegapić tych ofert Avis.

 • Jak mogę skontaktować się z Avis?

  Avis utworzył specjalne centrum obsługi klienta na oficjalnej stronie avis.pl. Jeśli masz pytania dotyczące ich produktów, możesz od razu zalogować się do avis.pl, aby się skonsultować. Ponadto Avis ma swoje kanały mediów społecznościowych na Facebook i Instagramie. W ten spowób, Avis oferuje Ci obsługę i pomoc, możesz czuć się niezadowolony.