kodyrabatowy.pl
Dom Kategorie Bitiba

Bitiba kod rabatowy - 15% kod promocyjny - Maj 2022

Dzięki kilku przydatnym Bitiba kupony możesz mieć pewność uzyskania najlepszej ceny za uzyskanie nawet 15% rabatu. Użyj Bitiba kody rabatowe, aby zakup był jeszcze tańszy.

 • Wszystko
 • Kupony
 • Oferty
 • Bezpłatna wysyłka

Bitiba FAQ

 • Jak wykorzystać kupony Bitiba?

  Po wybraniu produktu Bitiba, na stronie płatności Bitiba pojawi się okno, który Bitiba kod promocyjny można wpisać. Po wejściu do strony płatności Bitiba, można wybrać spośród różnych metod płatności. Wybierz metodę płatności, która Ci odpowiada, i dokonaj płatności z kody rabatowe Bitiba, ponieważ Bitiba kupony rabatowe przyniesie Ci odpowiednią zniżkę podczas dokonywania płatności.

 • Czy u Bitiba teraz są dostępne i aktualne kupony?

  Tak. Dla klientów, którzy chcą iść na zakupy w Bitiba, najwygodniejszym sposobem na uzyskanie tych skutecznych i aktualnych kuponów jest wejście na stronę Kodyrabatowy.pl i znalezienie informacji - Bitiba kupony. Obecnie, dopóki zalogujesz się na bitiba.pl, można szybko uzyskać bitiba kod rabatowy 3% na wszystko.

 • Jak mogę skontaktować się z Bitiba?

  Nie chcesz stracić żadnych informacji z Bitiba, tak? Niezależnie od twojego ulubionej medii społecznościowej, Bitiba przyjdzie do Ciebie na zawsze! Zobacz Bitiba na Facebook, Twitter, YouTube lub Instagramie, ciesz się kanałem Bitiba, zobacz najnowsze trendy i uzyskaj najlepsze ceny od teraz!

Więcej informacji na temat Bitiba

Tylko w Bitiba od 129 zł standardowa dostawa do domu za darmo! Przy wartości zamówienia poniżej 129 zł pobierana jest opłata w wysokości 15 zł. Należy pamiętać, że minimalna wartość zamówienia wynosi 69 PLN (bez kosztów wysyłki). Maksymalna waga każdego opakowania, które możemy wysłać, wynosi 31 kg. Zamówienia o wadze powyżej 31 kg będą wysyłane w 2 lub więcej paczkach (w zależności od wagi). W przypadku takich zamówień istnieje możliwość pobrania opłaty manipulacyjnej na pokrycie dodatkowych kosztów w wysokości 12 zł za dodatkowy pakiet. Ostateczny koszt dostawy można zobaczyć w podglądzie zamówienia po zalogowaniu lub wprowadzeniu adresu dostawy. Metody płatności dostępne w sklepie Bitiba to: płatność przy odbiorze, karta kredytowa, PayPal lub przelew na polskie konto bankowe. W szczególnych przypadkach lub w zależności od rodzaju dostawy wybranej przez klienta, sklep bitiba zastrzega sobie prawo do zaakceptowania tylko niektórych metod płatności. Płatność przez wysłanie gotówki lub czeków nie jest możliwa. Ustawowy system gwarancji Bitiba pozostaje w mocy. Pasze weterynaryjne powinny być używane wyłącznie na polecenie i pod nadzorem lekarza weterynarii. Przy stosowaniu produktów weterynaryjnych wizyty u lekarza weterynarii powinny odbywać się regularnie co 6 miesięcy lub natychmiast, jeśli stan zdrowia zwierzęcia pogorszy się. Sklep bitiba nie ponosi odpowiedzialności za skutki niewłaściwego użycia produktów weterynaryjnych lub ich użycia bez widocznej potrzeby.