kodyrabatowy.pl

Botaniq Kod Rabatowy & Kody Rabatowe - Październik 2020

 • Wszystko
 • Kupony
 • Oferty
 • Bezpłatna wysyłka

Botaniq FAQ

 • Jak zapłacić w Botaniq?

  W sklepie internetowym Botaniq istnieje wiele metod płatności: szybki przelew online jest formą elektronicznej płatności bankowej za pośrednictwem systemu płatności, a płatność kartą kredytową zostanie wykorzystana do płatności przy wysyłce. Płatność przy odbiorze - gotówka jest wypłacana kurierowi gotówką przy odbiorze towaru lub przy odbiorze z Paczkomatów za dodatkową opłatą 5 zł. Tradycyjny przelew na konto bankowe - w ciągu 7 dni od daty podpisania umowy sprzedaży, zaloguj się do bankowości internetowej, odwiedź oddział banku lub pocztę według metody płatności klienta.

 • Co to jest program lojalnościowy w Botaniq?

  Plany członkostwa są bezpłatne. Uczestnicy dołączają do programu, zakładając konto użytkownika na stronie Botaniq. Pierwszym krokiem jest założenie konta, które wymaga adresu e-mail uczestnika. Po utworzeniu konta użytkownika uczestnicy będą zbierać punkty, które można wykorzystać do płatności na Botaniq, a członkowie otrzymają punkt za 0,50 PLN. Uczestnik musi zobowiązać się do przestrzegania i potwierdzić, że spełnił wszystkie warunki uczestnictwa w programie. Plan obejmuje prawo do żądania nagród, których nie można przenieść na inne osoby.

 • Jaka jest procedura zwrotów w Botaniq?

  Jeśli jesteś konsumentem w Botaniq, masz prawo odstąpić od umowy sprzedaży zgodnie z obowiązującym prawem. Jeśli zakupiony produkt nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz go zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania towaru. Należy pamiętać, że prawo do zwrotu nie ma prawa korzystać z praw konsumentów. Przedmiotem usługi w umowie jest produkt dostarczany w zapieczętowanym opakowaniu.

 • Jak długo jest całkowity czas realizacji zamówienia w Botaniq?

  Jeśli płatność jest dokonywana przelewem online lub szybką płatnością online, zamówienie musi zostać zaksięgowane na rachunku bankowym firmy, zanim Botaniq zamówienie będzie mogło zostać przygotowane. Towar jest dostarczany przez najlepszą firmę ekspresową w Polsce, czas dostawy zależy od rodzaju towaru i adresu odbiorcy. Zajmuje to średnio 2 dni robocze. Jeśli zamówienie zostanie odebrane przez Paczkę, paczka zostanie zapisana w wybranej Paczce w ciągu 5 dni roboczych po wysłaniu paczki.

 • Jak wykorzystać kupony Botaniq?

  Sposób korzystania z kuponów Botaniq jest zasadniczo podzielony na następujące kroki: Po pierwsze, możesz przejść na Kodyrabatowy.pl lub zalogować się od razu na stronie botaniq.pl i zarejestrować konto, aby otrzymywać kupony Botaniq. Możesz bezpośrednio wyszukiwać produkty Botaniq, które spełniają warunki korzystania z kuponów. Zobaczysz, czy Twój kupon został aktywowany na stronie informacji botaniq.pl o zakupie. Jeśli nie został aktywowany, sprawdź go, aby móc kupić produkt Botaniq po niższej cenie.

 • Czy u Botaniq są teraz dostępne i aktualne kupony?

  Tak. Jak wiele sklepów, Botaniq stworzył ekskluzywne oferty dla ich klientów, i oni są zawsze aktualne na stronie Botaniq, klienci, którzy chcą robić zakupy w Botaniq, mogą od razu cieszyć się Oferta Zestaw Wegańskich Kosmetyków W Cenie 119zł W BOTANIQ, jeżeli chcesz dalej oszczędzić pieniądze, są też Botaniq Promocje należące do każdego klienta, natychmiast spróbuj!

 • Jak mogę skontaktować się z Botaniq?

  Od momentu powstania Botaniq, szuka lepszych metod obsługi klientów. Botaniq ma konta na różnych platformach społecznościowych, takich jak Facebook, Snapchat, Twitter itp. Jeśli nie chcesz przegapić żadnych wiadomości od Botaniq, śledź i od razu odkryj najlepszą cenę Botaniq, warto to spróbować.