kodyrabatowy.pl

Butikjusta kod rabatowy - Kwiecień 2021

 • Wszystko
 • Kupony
 • Oferty
 • Bezpłatna wysyłka

Butikjusta FAQ

 • Jaka jest metoda płatności Butikjusta?

  Zgodnie z ceną zlecenia Butikjusta, wybranej przez Ciebie metody dostawy i własnej preferencji, możesz wybrać jedną z następujących metod płatności: Transfer - płatność powinna być dokonana z podanym numerem rachunku bankowego, który dostarczymy Ci w e-mailu w celu potwierdzenia przyjęcia zlecenia.Możesz przelewać pieniądze online, na poczcie lub w banku.Po dokonaniu płatności na naszym koncie, rozpoczniemy przetwarzanie zamówienia. Gotówka przy dostawie - płacisz gotówką po otrzymaniu towaru (kurierem do listonosza, listonosza lub poczty w Polsce). Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatą realizacji zamówienia, która nie ma zastosowania do innych opłat.Płatność elektroniczna – najbardziej wygodny i bezpieczny sposób na wpłatę przez Internet. W sklepie, używamy systemu płatności payu, do którego zostaną przekierowane do płatności. Cały proces jest szybki i bezpieczny. Wybierasz bank i płacisz.

 • Jaka jest polityka dostawy dla Butikjusta?

  Dla każdego produktu Butikjusta określa datę dostawy produktu - od 24 godzin do dnia, czasami nawet kilka dni (w przypadku produktów trudno dostępnych). Jeśli jednak czas dostawy zostanie przedłużony, dostarczy pan towar na czas. Jeśli zamówisz kilka produktów, czas dostawy całego zamówienia będzie taki sam jak w przypadku produktu o najdłuższym czasie dostawy; firmy ekspresowe zazwyczaj pozwalają na dostarczenie zamówienia dostawcy w ciągu 1-2 dni roboczych od dostawy. Polska zazwyczaj dostarcza towary pocztą priorytetową lub pocztą lotniczą w ciągu dwóch dni roboczych po otrzymaniu powiadomienia z trzech dni roboczych.

 • Jakie s ą zasady rezygnacji Butikjusta?

  Butikjusta zastrzega, że można anulować zamówienie tylko przed zakończeniem treści. Po wysłaniu na podany adres nie można go anulować. Można modyfikować zamówienie tylko przed jego zakończeniem. Kiedy jest wysyłany na podany adres, nie może być już modyfikowany. W przypadku modyfikacji zamówienia (zmiana adresu, dodanie produktu do zamówienia, zmiana sposobu płatności lub dostawy), prosimy o kontakt jak najszybciej - najlepiej telefonicznie.

 • Czy produkt sprzedawany przez Butikjusta jest gwarantowany?

  Tak, Butikjusta asortyment produktów ma gwarancję producenta, która jest ważna w Polsce. Informacje o okresie gwarancji można znaleźć w opisie produktu i na stronie internetowej producenta. Ważne jest, aby dowód zakupu (faktura lub faktura) i oryginalne opakowanie do końca okresu gwarancji. To jest podstawa do złożenia skargi. Przed przyjęciem opakowania należy upewnić się, że opakowanie nie jest uszkodzone podczas transportu. W przypadku oczywistych zewnętrznych uszkodzeń pakietu zalecamy odrzucenie pakietu i skontaktowanie się z nami telefonicznie.

 • Jak wykorzystać kupony Butikjusta?

  Kupony Butikjusta należy wpisać na stronie płatności butikjusta.pl podczas zakupów w sklepie Butikjusta. Należy jednak zauważyć, że kuponu Butikjusta można użyć tylko raz i po użyciu zostanie on automatycznie usunięty z kolekcji kuponów. Zamówienia u Butikjusta czasami zostaną automatycznie stosowany z rabatami oraz kod promocyjny Butikjusta podczas płatności i Butikjusta zachęca klienci, żeby je wykorzystają, aby pomóc klientom w jak największym stopniu zaoszczędzić pieniądze.

 • Czy u Butikjusta są teraz dostępne i aktualne kupony?

  Tak. Obecnie Butikjusta jest w procesie popularyzowania marki w rynku, jest dużo kody rabatowe na stronie butikjusta.pl, więc teraz jest świetnie czas na otrzymaniu kupony w Butikjusta, przeglądając stronę butikjusta.pl w Kodyrabatowy.pl i od razu cieszyć się ekskluzywną zniżką, co pozwala klientom Zaoszczędź więcej średnio.

 • Jak mogę skontaktować się z Butikjusta?

  Czy masz sugestie, które pomogą Butikjusta ulepszyć usługę? Możesz zgłaszać sugestie na oficjalnym kanale butikjusta.pl na Facebook lub YouTube. U Butikjusta wszystkie sugestie są mile widziane! Możesz dowiedzieć się więcej o Butikjusta, natychmiast subskrybuj i nie przegap okazji, aby dowiedzieć najnowsze trendy.