kodyrabatowy.pl

Cafessima kod rabatowy & kupony - Styczeń 2021

 • Wszystko
 • Kupony
 • Oferty
 • Bezpłatna wysyłka

Cafessima FAQ

 • Jakie metody płatności są akceptowane przez Cafessima?

  Możesz w Cafessima wybrać przelew bankowy (przedpłata), aby przelać środki z zamówienia na konto bankowe na adres e-mail podany w zamówieniu. Możesz również wybrać płatność Paypal lub Przelewy24, Przelewy24 potwierdzi płatność w najszybszy sposób, co sprawia, że ​​zamówiony towar jest szybszy niż tradycyjny przelew. Platforma Przelewy24 umożliwia płacenie następującymi formami: przelewem bankowym oraz kartą płatniczą. Dodatkowo w przypadku wyboru płatności za pobraniem całkowita kwota zamówienia wzrośnie o 4 zł.

 • Czy mogę zapisać się do newslettera Cafessima?

  Możesz zapisać się do Cafessima newslettera, a od razu otrzymasz kod rabatowy (od 5 do 25 zł), z którego możesz skorzystać od razu kupując w sklepie. Kod rabatowy zostanie również wysłany na podany przez Ciebie adres e-mail. Ponadto, zapisując się do newslettera, będziesz nadal otrzymywać wyjątkowe promocje i rabaty, z których mogą korzystać zwykli klienci. Każdy nowy klient może skorzystać z kuponu komunikacyjnego tylko raz, ale można go wykorzystać w dowolnym momencie, ponieważ kod rejestracyjny nie ma okresu ważności.

 • Czy w Cafessima jest program poleceń?

  Jeśli polecisz produkty Cafessima swoim znajomym, a Twoi znajomi dokonają zakupów w sklepie za Twoją rekomendacją, otrzymasz rabat w wysokości 50 zł na kolejne zakupy (dotyczy zamówień na min. 150 zł). W ramach Twojego zaproszenia otrzymają również kod rabatowy w wysokości 25 zł na pierwsze zakupy w firmowym sklepie internetowym. "

 • Czy mogę uzyskać bezpłatną wysyłkę w Cafessima?

  Tak, przy zamówieniach powyżej 200 zł Cafessima zapewnia bezpłatną wysyłkę. Koszty dostawy maleją wraz ze wzrostem wartości koszyka zakupów Przy zamówieniach powyżej 100 zł koszty dostawy obniżane są średnio o 40%.

 • Jak wykorzystać kupony Cafessima?

  Po wybraniu produktu Cafessima, będzie okno na stronie płatność cafessima.pl, w którym Cafessima kupony można wpisa. Po wejściu do strony płatności Cafessima, można wybierać spośród różnych metod płatności. Wybierz metodę płatności, która Ci odpowiada, i dokonaj płatności z kupony Cafessima, ponieważ Cafessima kod promocyjny przyniesie Ci odpowiednią zniżkę podczas dokonywania płatności.

 • Czy u Cafessima są teraz dostępne i aktualne kupony?

  Tak! Możesz znaleźć w Kodyrabatowy.pl szczegóły oferty promocyjnej albo Cafessima kupony, który wciąż są w okresie ważnośći. Można też znaleźć w cafessima.pl na razie 5 kod rabatowy do wyboru. Jednak w przypadku Cafessima kod rabatowy, które są aktywowane tylko przy zamówieniach określonego rodzaju produktu, kod rabatowy użyć zawsze na czas w Cafessima, albo kiedy wybrany produkt jest wciąż dostępny.

 • Jak mogę skontaktować się z Cafessima?

  Obecnie istnieją dwa główne sposoby komunikowania się z Cafessima: pierwszy sposób to znalezienie adresu e-mail Cafessima lub ręcznej obsługi klienta na stronie cafessima.pl w celu bezpośredniej komunikacji twarzą w twarz. Drugi sposób to aktywna subskrypcja Cafessima w dowolnym konto dużej platformy społecznościowej i to pozwala bezpośrednio poznać najnowsze informacje o Cafessima.