kodyrabatowy.pl
Dom Kategorie Citibank

Citibank kod rabatowy & kod promocyjny - Sierpień 2021

Citibank kod promocyjny - do 20% rabatu na zakupy Sierpień 2021. Istnieje również kilka regularnie testowanych Citibank kody rabatowe i kupony rabatowe, które mogą pomóc Ci zaoszczędzić dodatkowe pieniądze.

 • Wszystko
 • Kupony
 • Oferty
 • Bezpłatna wysyłka

Citibank FAQ

 • Czy jest program lojalnościowy w Citibank?

  Korzystając z karty kredytowej Citibank, możesz zbierać punkty i wymieniać je z partnerami bankowymi, aby realizować nagrody. Jeśli jesteś nowym posiadaczem karty kredytowej wskazanej przez bank, otrzymasz punkty powitalne po pierwszej transakcji kartą, które zostaną dodane do salda punktów. Możesz sprawdzić saldo zebranych punktów w dowolnym momencie i wymienić je na nagrody.

 • Jak aktywować bankowość internetową Citibank?

  Możesz korzystać z bankowości internetowej Citibank na komputerze, tablecie lub telefonie, aby łatwo zarządzać swoimi finansami. Możesz używać swoich ulubionych urządzeń (takich jak iPhone lub Apple Watch), które zawsze nosisz przy sobie, aby płacić, jak chcesz, używać Touch ID lub Face ID do uwierzytelniania transakcji, aby zapewnić bezpieczeństwo transakcji, a także możesz dodać swoją kartę do Apple Pay.

 • Jakie są aplikacje Citibank?

  Możesz pobrać aplikację Citibank z Google Play lub App Store, łatwo i wygodnie uzyskać dostęp do informacji o koncie osobistym i karcie kredytowej oraz zarządzać codziennymi finansami w dowolnym miejscu i czasie. Projekt aplikacji jest prosty, intuicyjny i odpowiedni dla większości ludzi. Możesz również wyszukiwać informacje o saldach i listach transakcji, uzyskiwać dostęp do historii transakcji, przelewów między własnymi rachunkami i uzyskiwać dostęp do wyciągów PDF z ostatnich 12 miesięcy.

 • Co to jest subskrypcja Citibank?

  Subskrypcja Citibank to opłata abonamentowa za dostęp do wybranych aplikacji lub usług. Przykłady popularnych subskrypcji obejmują komputery i programy lub platformy antywirusowe zapewniające dostęp do muzyki lub filmów, firmy świadczące usługi transportowe, płatności online itp. Okres (np. Miesięczny, kwartalny, roczny itp.) Do anulowania usługi.

 • Jak wykorzystać kupony Citibank?

  Dopóki wpiszesz Citibank kod promocyjny w odpowiednim polu, możesz uzyskać odpowiednią zniżkę na swoje zamówienie od razu. Tylko prawidłowe Citibank kupony rabatowe są aktualne do zamówienia. Jeśli twoje zamówienia jest nieaktualne, to znaczy anuluj zamówienie, rabat Citibank nie będzie aktywowany, a twoje Citibank kupon rabatowy zostanie zwrócone do Twojej kolekcji kupomów i może go używać następnym razem.

 • Czy u Citibank są teraz dostępne i aktualne kupony?

  Tak. Ponieważ Citibank jest obecnie w okresie promocji marki, Citibank opracował nowy plan promocji dla wszystkich klientów. Możesz sprawdzić online.citibank.pl, obecnie dostępnych jest 22 ofert w online.citibank.pl, jeżeli jesteś klientem Citibank, albo po prostu checesz zaoszczędzić pieniądze, proszę wejść na online.citibank.pl i zobacz więcej.

 • Jak mogę skontaktować się z Citibank?

  Citibank ustawia sposób obsługi klienta na dole strony głównej online.citibank.pl ze szczegółami. Czyli na każdej stronie Citibank można znaleźć przycisk „Kontakt z obsługą klienta”, aby skontaktować się z obsługą klienta. Jednocześnie w online.citibank.pl dostępne są także inne metody kontaktu, możesz wybrać preferowany sposób komunikowania się z Citibank.