kodyrabatowy.pl

EKOPOLKA Kod Rabatowy & Promocje - Luty 2021

 • Wszystko
 • Kupony
 • Oferty
 • Bezpłatna wysyłka

EKOPOLKA FAQ

 • Czy EKOPOLKA ma jakiś program lojalnościowy?

  Aby dołączyć do programu, wystarczy utworzyć użytkownika na stronie internetowej EKOPOLKA i cały ten proces jest za darmo. Najpierw musisz podać swój adres e-mail, a firma wyśle ​​ci informacje o punkcie po każdym zakupie. Obecnie jeden punkt firmy to 0,5 złotego polskiego, za każde 10 zł wydane w sklepie można uzyskać 1 punkt, a punkty zebrane w programie lojalnościowym za produkty podczas kolejnych zakupów można wymienić.

 • Co to jest projekt EKO EKOPOLKA ?

  Jest to spersonalizowana usługa pakowania dla wszystkich klientów w oparciu o własną filozofię. Aby odzwierciedlić ekologiczność, firma oferuje pięć rodzajów zewnętrznych opakowań towarowych, od wykwintnych ekologicznych opakowań kartonowych po opakowania papierowe odpowiednie na prezenty świąteczne i bardzo Unikalne pocztówki mogą służyć jako unikalne opakowanie Twoich produktów EKOPOLKA gwarantuje, że opakowania te są bardzo bezpieczne i nie powodują marnotrawstwa.

 • Jak uzyskać profesjonalne porady przy zakupie towarów u EKOPOLKA?

  EKOPOLKA uważa, że ​​każdy klient musi wybrać produkt, który najlepiej pasuje do jej rodzaju skóry. Wybór produktów do pielęgnacji skóry i produktów do pielęgnacji skóry wymaga bardzo dobrego zrozumienia siebie. Biorąc pod uwagę tę sytuację, firma uruchomiła usługę ekspercką. Możesz znaleźć sposób wyboru w sekcji blog eksperta Naturalne kosmetyki do ochrony przeciwsłonecznej, jak wybierać kosmetyki do stosowania na wakacjach i jak stosować codzienne antybakteryjne produkty do pielęgnacji skóry itp., które musisz znać.

 • Jakie sposoby płatność akceptuje EKOPOLKA?

  Do dokonywania elektronicznych płatności bankowych możesz używać szybkiego systemu przelewów online uruchomionego przez EKOPOLKA i systemu płatności Shoper. Jednocześnie możesz także używać kart kredytowych do płacenia za pośrednictwem systemu. Możesz korzystać z różnych międzynarodowych kart bankowych do płacenia przed wysyłką firmy. Jednocześnie możesz wybrać płatność przy odbiorze, zapłacić kurierowi przy odbiorze zamówienia lub zapłacić do Paczkomatów Inpost. Oczywiście do płatności można również użyć tradycyjnego przelewu na konto bankowe.

 • Jak wykorzystać kupony EKOPOLKA?

  EKOPOLKA specjalnie stworzył system promocyjny dla nowych i też stałych klientów i teraz możesz szybko i łatwo używać EKOPOLKA Promocje. Po prostu najpierw przejdź do ekopolka.pl i otrzymać odpowiedni Kod Promocyjny dla produktów, których ci checesz kupić, a poźniej można swobodnie wybierać produkty, po wybieraniu sposób płatności, Kupon Rabatowy EKOPOLKA będzie od razu aktywowany.

 • Czy u EKOPOLKA są teraz dostępne i aktualne kupony?

  Tak. Jak wiele sklepów, EKOPOLKA stworzył ekskluzywne oferty dla ich klientów, i oni są zawsze aktualne na stronie EKOPOLKA, klienci, którzy chcą robić zakupy w EKOPOLKA, mogą od razu cieszyć się Polecam: Do 50% Zniżki I Dodatkowe 20% Zniżki, jeżeli chcesz dalej oszczędzić pieniądze, są też EKOPOLKA Kupony Rabatowe należące do każdego klienta, natychmiast spróbuj!

 • Jak mogę skontaktować się z EKOPOLKA?

  EKOPOLKA utworzył specjalne centrum obsługi klienta na oficjalnej stronie ekopolka.pl. Jeśli masz pytania dotyczące ich produktów, możesz od razu zalogować się do ekopolka.pl, aby się skonsultować. Ponadto EKOPOLKA ma swoje kanały mediów społecznościowych na Facebook i Instagramie. W ten spowób, EKOPOLKA oferuje Ci obsługę i pomoc, możesz czuć się niezadowolony.