kodyrabatowy.pl

Emast kod rabatowy & kody rabatowe - Marzec 2021

 • Wszystko
 • Kupony
 • Oferty
 • Bezpłatna wysyłka

Emast FAQ

 • Jakie metody płatności ma Emast?

  Emast akceptuje cztery metody płatności. Pierwsza to przedpłata na konto lub przelew bankowy, w nagłówku przelewu należy podać numer zamówienia, a ich rachunek bankowy jest publikowany na stronie. Czas zwolnienia transakcji dla tej metody płatności wynosi 1-3 dni. Drugi to wykorzystanie niebieskich mediów do szybkich płatności internetowych. Trzeci rodzaj to płatność za pobraniem. Transakcje za pomocą tych dwóch metod płatności mogą zostać zwolnione natychmiast. Czwarty rodzaj to płatność w ratach. Czas realizacji transakcji dla tej metody płatności to 30-60 minut.

 • Jaka jest polityka zwrotów Emast?

  Okres zwrotu wynosi 30 dni. Musisz jednak zgłosić zwrot Emast telefonicznie lub e-mailem. Po otrzymaniu zgłoszenia należy odesłać zwrócony produkt wraz z wypełnionym formularzem. Towar należy zabezpieczyć i zapakować w przygotowane opakowanie, następnie wypełnić formularz zwrotu / zwrotu i dołączyć go do opakowania. Należy pamiętać, że jeśli sprzedawcy nie zostali wcześniej powiadomieni telefonicznie / e-mailem, nie przyjmą zwrotów. Możesz być pewien, że zwrot pieniędzy otrzymasz w ciągu 14 dni od daty wysłania oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

 • Czy Emast ma usługi gwarancyjne?

  Emast większość produktów dostarczanych przez firmę posiada gwarancję producenta, którą realizują bezpośrednio autoryzowane punkty serwisowe (poza sprzedawcą). Jeśli zależy ci na najszybszym sposobie naprawy, napraw ją bezpośrednio w serwisie producenta. Niektóre towary mają gwarancję odbioru od drzwi do drzwi, co oznacza, że ​​gwarant może wysłać kuriera po odebranie towaru, a następnie zwrócić go klientowi.

 • Czy Emast ma dostęp do danych?

  Emast prowadzi działalność odpraw celnych. Wiele narzędzi i akcesoriów jest objętych rabatami podczas wyprzedaży, a Ty możesz mieć pewność, że przedmioty objęte wyprzedażą są objęte taką samą gwarancją, jak podczas normalnej sprzedaży. Zawsze możesz sprawdzić ich oficjalną stronę internetową, aby skorzystać z okazji do działań związanych z odprawą celną.

 • Jak wykorzystać kupony Emast?

  Dopóki wpiszesz Emast kod promocyjny w odpowiednim polu, możesz uzyskać odpowiednią zniżkę na swoje zamówienie od razu. Tylko prawidłowe Emast kupony rabatowe są aktualne do zamówienia. Jeśli twoje zamówienia jest nieaktualne, to znaczy anuluj zamówienie, rabat Emast nie będzie aktywowany, a twoje Emast kupon rabatowy zostanie zwrócone do Twojej kolekcji kupomów i może go używać następnym razem.

 • Czy u Emast są teraz dostępne i aktualne kupony?

  Tak. Obecnie Emast oferuje ksżdemu klientowi pierwszą zniżkę, która pozwala zaoszczędzić pieniądze podczas robienia zakópów w Emast w celu przyciągnięcia większej liczby nowych i stałych klientów. Jeśli chcesz skorzystać z tej zniżki od razu, tylko nie zapomnij że, musisz wypełnij Emast kupony nowego klienta w kasie płatności.

 • Jak mogę skontaktować się z Emast?

  Możesz dowiedzieć się więcej o Emast. Na szczęście Emast ma twoje konto na Facebook lub YouTube, a także znajdziesz więcej nowych informacji na stronie emast.pl. Emast może nie tylko promować swoje nowe produkty, ale także umożliwiać klientom sugestie. Emast ma nadzieję, że będzie coraz lepiej, dlatego klienci mogą zgłaszać sugestie!