kodyrabatowy.pl
Dom Kategorie Eventim

Eventim kod rabatowy - 60% kupony - Sierpień 2022

Zaoszczędź dodatkowo dzięki starannie dobranemu Eventim kod promocyjny & kupony rabatowe. Jeśli chcesz otrzymać towary wysokiej jakości za niższą cenę, nie zapomnij użyć Eventim kody rabatowe przed płatnością - do 60% rabatu na zakupy.

 • Wszystko
 • Kupony
 • Oferty
 • Bezpłatna wysyłka

Eventim FAQ

 • Jakie metody płatności są akceptowane przez Eventim?

  Sposób płatności zależy od wielu czynników, takich jak wybór sposobu dostarczenia biletu, data imprezy oraz indywidualne wymagania organizatora imprezy. Na stronie internetowej Eventim dostępne metody płatności to karty kredytowe (Visa lub MasterCard), tradycyjne przelewy i płatności za pośrednictwem Dotpay. Uwaga: jeśli chcesz wybrać tradycyjną metodę płatności, płatność musi zostać dokonana w ciągu 3 dni od rezerwacji.

 • Jaka jest polityka zwrotów Eventim?

  Eventim zezwala na zwrot biletów, ale tylko wtedy, gdy godzina i miejsce wydarzenia zostaną odwołane lub nastąpią poważne zmiany. Jeśli otrzymałeś bilet fizyczny, prześlij bilet, pokwitowanie i wypełniony formularz zwrotu do firmy. Jeśli bilet jest drukowany samodzielnie, wypełnij formularz zwrotu i wyślij go na adres e-mail firmy.

 • Jakie są aplikacje Eventim?

  Możesz pobrać aplikację Eventim w sklepie z aplikacjami na różnych urządzeniach mobilnych. W aplikacji znajdziesz bilety na koncerty, festiwale, spektakle, wystawy, wydarzenia sportowe i teatralne, a także możesz zamówić oficjalne bilety w dowolnym czasie i miejscu, łatwo i bezpiecznie. Nowatorski interfejs aplikacji i uproszczony proces składania zamówień zapewniają przyjemne zakupy.

 • Co to jest karta podarunkowa Eventim?

  Tak, karty podarunkowe Eventim są w różnych nominałach: 50 PLN, 100 PLN, 200 PLN, 300 PLN, 400 PLN itp. Okres użytkowania wynosi do jednego roku od daty zakupu. Karty podarunkowe są idealne do nagradzania pracowników w interesujący i niecodzienny sposób, są tanie, nadają się do wielu zastosowań i idealnie nadają się do działań promocyjnych, które ustalają zaangażowanie klientów.

 • Jak wykorzystać Eventim Kod Rabatowy?

  Podczas zrobienia zakupów w sklepie Eventim, na stronie Kodyrabatowy.pl możesz przejść do strony Eventim, po prostu zaznacz odpowiedni kupon albo rabat oferowany przez Eventim przy kasie, aby dokonać zakupu, albo wypełnij Eventim kupony rabatowe, którego chcesz użyć, i możesz łatwo uzyskać zniżkę, warto spróbować!

 • Czy istnieje działający Eventim kod rabatowy?

  Tak. Dla klientów, którzy chcą iść na zakupy w Eventim, najwygodniejszym sposobem na uzyskanie tych skutecznych i aktualnych kuponów jest wejście na stronę Kodyrabatowy.pl i znalezienie informacji - Eventim kupony. Obecnie, dopóki zalogujesz się na eventim.pl, można szybko uzyskać Zyskaj bilet na Disney Księżniczki Koncert od 99 zł.

 • Jak mogę skontaktować się z Eventim?

  Obecnie istnieją dwa główne sposoby komunikowania się z Eventim: pierwszy sposób to znalezienie adresu e-mail Eventim lub ręcznej obsługi klienta na stronie eventim.pl w celu bezpośredniej komunikacji twarzą w twarz. Drugi sposób to aktywna subskrypcja Eventim w dowolnym konto dużej platformy społecznościowej i to pozwala bezpośrednio poznać najnowsze informacje o Eventim.