kodyrabatowy.pl

Fifishop kod rabatowy & kod promocyjny - Kwiecień 2021

 • Wszystko
 • Kupony
 • Oferty
 • Bezpłatna wysyłka

Fifishop FAQ

 • Jak wykorzystać kupony Fifishop?

  Jeśli kupon Fifishop można wykorzystać i nadal obowiązuje w okresie ważności, po prostu możesz skorzystać z rabatu Fifishop, wypełniając odpowiedni Fifishop kod promocyjny podczas zakupów w Fifishop. Jeśli jednak Fifishop kupony rabatowe nie spełnia warunków tego zamówienia, strona płatności pokaże od razu, że kupon rabatowy jest nieprawidłowy.

 • Czy u Fifishop są teraz dostępne i aktualne kupony?

  Tak. Jak wiele sklepów, Fifishop stworzył ekskluzywne oferty dla ich klientów, i oni są zawsze aktualne na stronie Fifishop, klienci, którzy chcą robić zakupy w Fifishop, mogą od razu cieszyć się Polecam: Do 50% Zniżki Na Thomann I Dodatkowe 20% Zniżki, jeżeli chcesz dalej oszczędzić pieniądze, są też Fifishop kupony należące do każdego klienta, natychmiast spróbuj!

 • Jak mogę skontaktować się z Fifishop?

  Obecnie istnieją dwa główne sposoby komunikowania się z Fifishop: pierwszy sposób to znalezienie adresu e-mail Fifishop lub ręcznej obsługi klienta na stronie fifishop.pl w celu bezpośredniej komunikacji twarzą w twarz. Drugi sposób to aktywna subskrypcja Fifishop w dowolnym konto dużej platformy społecznościowej i to pozwala bezpośrednio poznać najnowsze informacje o Fifishop.

Więcej informacji na temat Fifishop

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i Twoich preferencji, możesz wybrać jedną z następujących metod płatności w sklepie Fifishop: Przelew bankowy - należy dokonać płatności na: Alior Bank SA. Możesz dokonać przelewu przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu płatności na naszym koncie rozpoczniemy przetwarzanie zamówienia. Za pobraniem - płacisz gotówką przy odbiorze (kurier, listonosz lub w oddziale Poczty Polskiej w zależności od sposobu dostawy). Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatą za realizację zamówienia, która nie ma zastosowania do innych opłat. Płatność elektroniczna - najwygodniejszy i najbezpieczniejszy sposób dokonywania wpłat za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie korzystamy z systemu płatności PayU, do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie - wybierasz bank i uiszczasz opłatę. I DotPay.pl.
Sprzedawca dostarcza następujące formy dostawy w Sklepie Fifishop: dostawa na adres odbiorcy, odbiór osobisty, odbiór w placówce Poczty Polskiej i inne (np. Paczkomaty, Kolporter).