kodyrabatowy.pl
Dom Kategorie Fratelli

Fratelli kod rabatowy & kod promocyjny - Sierpień 2021

Dzięki kilku przydatnym Fratelli kupony możesz mieć pewność uzyskania najlepszej ceny za uzyskanie nawet 50% rabatu. Użyj Fratelli kody rabatowe, aby zakup był jeszcze tańszy.

 • Wszystko
 • Kupony
 • Oferty
 • Bezpłatna wysyłka

Fratelli FAQ

 • Fratelli Jakie metody płatności są akceptowane?

  Fratelli oferuje wiele metod płatności za produkty kupione w sklepie internetowym. Obsługują płatności kartami kredytowymi Visa i MasterCard. Możesz również skorzystać z płatności za pobraniem, dzięki opłaceniu przez klienta przy odbiorze przesyłki i wykonaniu przelewu bankowego. Twój bank bezpośrednio autoryzuje transakcję kartą kredytową bez przekazywania im żadnych informacji. Nie przechowuje Twoich danych bankowych.

 • Czy Fratelli oferuje bezpłatną dostawę?

  Bezpłatna wysyłka dotyczy zamówień złożonych w Polsce powyżej 300 zł. Czas oczekiwania na dostawę wynosi od 48 godzin do 21 dni roboczych. Fratelli dostarczone przez firmę kurierską DPD. Twoje zamówienie zostanie wysłane jako „CFR”, co oznacza, że ​​sprzedawca organizuje wysyłkę towaru drogą morską do portu przeznaczenia i dostarcza dokumenty niezbędne do uzyskania towaru.

 • Fratelli Przyjąć skargę?

  Reklamacja zostanie rozpatrzona w terminie 14 dni. Składając skargę, Fratelli zaleca podanie danych kontaktowych klienta, szczegółowego opisu przyczyny reklamacji i wymagań sprzedawcy oraz załączenie dokumentów sprzedaży. W przypadku braku dowodu zakupu reklamacje złożone przez klientów niebędących konsumentami nie będą rozpatrywane

 • Czy Fratelli sprzedaje karty podarunkowe?

  Tak to jest. Kupujący ma prawo do zakupu kart podarunkowych Fratelli o nominałach 100 zł, 200,00 zł i 500,00 zł w hali wystawienniczej. Karta podarunkowa jest ważna przez 6 miesięcy Karty podarunkowe zakupione w salonie nie podlegają zwrotowi do wydawcy.

 • Jak wykorzystać kupony Fratelli?

  Aby uzyskać więcej korzyści poprzez Fratelli kod promocyjny, Po rozliczeniu zamówienia i przygotuj do zapłacenia na stronie fratelli.com.pl, po prostu postępuj zgodnie z instrukcjami krok po kroku, a możesz od razu otrzymać odpowiednią zniżkę od Fratelli.Więc wszyscy klienci nie mogą przegapić możliwości skorzystania z Fratelli kupony rabatowe.

 • Czy u Fratelli są teraz dostępne i aktualne kupony?

  Tak! Możesz znaleźć w Kodyrabatowy.pl szczegóły oferty promocyjnej albo Fratelli kupony, który wciąż są w okresie ważnośći. Można też znaleźć w fratelli.com.pl na razie 1 kupon rabatowy do wyboru. Jednak w przypadku Fratelli kody rabatowe, które są aktywowane tylko przy zamówieniach określonego rodzaju produktu, kod promocyjny użyć zawsze na czas w Fratelli, albo kiedy wybrany produkt jest wciąż dostępny.

 • Jak mogę skontaktować się z Fratelli?

  Na stronie fratelli.com.pl znajduje się przycisk do obsługi klienta, a na wyświetlaczu znajduje się słowa „Skontaktuj się z obsługą klienta Fratelli”. Możesz znaleźć informacje kontaktowe i skontaktować się z obsługą klienta Fratelli online. Ale jeżeli po prostu checesz być na bierząco z informacjami Fratelli, subskrybuj na fratelli.com.pl przez e-mail, to też dobre pomysł.