kodyrabatowy.pl

Generali kod rabatowy & kupony - Styczeń 2021

 • Wszystko
 • Kupony
 • Oferty
 • Bezpłatna wysyłka

Generali FAQ

 • Jaka jest polityka zwrotów Generali?

  Jeśli chcesz sprzedać swój samochód, musisz wysłać do Generali dokument potwierdzający sprzedaż pojazdu, a firma po potwierdzeniu zwróci składkę za niewykorzystany okres ubezpieczenia; jeśli chcesz zdemontować pojazd, musisz wysłać do firmy świadectwo demontażu, a firma zwróci to ubezpieczenie. Poza tymi dwoma przypadkami składka na ubezpieczenie samochodu nie podlega zwrotowi.

 • Jakie zniżki oferuje Generali?

  Jeśli jesteś właścicielem Generali ubezpieczeniowej, możesz kupić tańsze paliwo, myjnie samochodowe, części samochodowe i nie tylko. Jeśli posiadasz firmowe ubezpieczenie domu, możesz również kupić produkty odpowiednie do domu lub mieszkania ze specjalną zniżką. Jeśli masz firmowe ubezpieczenie podróżne, otrzymasz zniżki na produkty i usługi turystyczne. Jeśli jesteś klientem posiadającym ubezpieczenie na życie i zdrowie, otrzymasz rabaty na produkty i usługi związane z troską o siebie i swoich bliskich.

 • Czy muszę się zarejestrować na stronie Generali?

  Konta klientów są odpowiednie dla klientów posiadających ubezpieczenie na życie lub otwarte fundusze emerytalne. Jeśli jesteś klientem spełniającym te warunki, możesz zarejestrować konto w Generali sekcji „Rejestracja” Jeśli masz już konto, możesz zalogować się bezpośrednio. Po zarejestrowaniu konta możesz wygodniej zarządzać zakupionym ubezpieczeniem.

 • Jak wykorzystać kupony Generali?

  Nie musisz w ogóle martwić się o użyciu Generali kupony, ponieważ kiedy chesz dokonać zakupów w Generali będziesz znaleźć dużo szczegółowych informacji na generali.pl, które poprowadzą cię do prawidłowego korzystania z Generali kupony. Dlatego zakupy w sklepie Generali są wygodne i szybkie i mogą zaoszczędzić sporo pieniędzy.

 • Czy u Generali są teraz dostępne i aktualne kupony?

  Tak. Aby zwiększyć popularność marki, Generali regularnie oferuje klientom wielką kupony jako prezent powitalny dla nowych klientów. Jako klient Generali, albo jeżeli chciałbyś robić zakópy w Generali, no to możesz od razu zaoszczędzić średnio $23 podczas płacenia na stronie generali.pl łatwo i wygodnie.

 • Jak mogę skontaktować się z Generali?

  Generali utworzył specjalne centrum obsługi klienta na oficjalnej stronie generali.pl. Jeśli masz pytania dotyczące ich produktów, możesz od razu zalogować się do generali.pl, aby się skonsultować. Ponadto Generali ma swoje kanały mediów społecznościowych na Facebook i Instagramie. W ten spowób, Generali oferuje Ci obsługę i pomoc, możesz czuć się niezadowolony.