kodyrabatowy.pl

Aviva kod rabatowy & kod promocyjny - Marzec 2021

 • Wszystko
 • Kupony
 • Oferty
 • Bezpłatna wysyłka

Aviva FAQ

 • Jak śledzić moja umowa u Aviva?

  Jako firma zajmująca się ubezpieczeniami,Aviva oferuje ona najwygodniejszą usługę wyszukiwania statusu umowy. Możesz zalogować się na stronie internetowej firmy i zarejestrować konto, aby sprawdzić status swojego zamówienia. Jeśli nie chcesz założyć konta, możesz również uzyskać ten status przez e-mail lub infolinię. Z dziesięciu rodzajów zleceń kompensacyjnych obecnie w firmie możesz zapytać tylko cztery z nich za pośrednictwem konta firmowego Dlatego firma zaleca sprawdzenie statusu umowy, dzwoniąc na infolinię lub pocztą elektroniczną.

 • Jakie sposoby płatność akceptuje Aviva?

  Możesz zapłacić na Aviva: poleceniem zapłaty, zwykłym zamówieniem, przelewem bankowym online lub odwiedzić oddział, pocztę i bank. Jeśli płacisz za polisy na życie i zdrowie, polecenie zapłaty jest wygodną metodą płatności. Możesz przelać pieniądze na firmowy rachunek windykacyjny w określonym dniu. Jeśli nie masz dobrego przelewu bankowego lub urządzenia do transferu sieciowego, możesz również skorzystać z formularza płatności podanego na stronie internetowej firmy, aby wypełnić, przejść na pocztę lub do banku, aby przesłać formularz i zapłacić rachunek za pośrednictwem poczty lub systemu bankowego.

 • Jakie są korzyści, jeśli zarejestruję się na Aviva?

  Jeśli zarejestrujesz konto za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej Aviva, możesz od razu skorzystać z 5% rabatu na cenę zakupu. Ponieważ firma prowadzi działalność ubezpieczeniową, musisz podać szczegółowe dane osobowe, w przeciwnym razie zakup może być nieważny. Musisz wypełnić imię i nazwisko, adres e-mail oraz potwierdzić adres e-mail, aby zakończyć rejestrację i skorzystać ze zniżki.

 • Czy działalność Aviva ubezpieczeniowa obejmuje ubezpieczenia samochodowe, czy mogę je kupić?

  Tak, chociaż Aviva zajmuje się głównie ubezpieczeniami na życie, nadal świadczy usługi ubezpieczenia pojazdów. Aby zakupić pakiet biznesowy ubezpieczenia pojazdów, wystarczy tylko 300 PLN. Wystarczy zalogować się na stronie internetowej firmy i znaleźć część dotyczącą ubezpieczenia samochodu. Możesz wykupić ubezpieczenie osobno lub możesz wykupić pakiet, umieścić w pojeździe poszycie pojazdu, szyby i opony, aby chronić swoją własność.

 • Jak wykorzystać kupony Aviva?

  Możesz od razu użyć Aviva kod promocyjny, aby zaoszczędzić pieniądze, kiedy robisz zakupy w Aviva. Najpierw zaloguj się, musisz zalogować się na istniejące konto lub utworzyć nowe konto dla siebie w aviva.pl; następnie wybierz produkty, możesz przeglądać stronę produktu aviva.pl w koszyku Wybierz produkt Aviva, aby złożyć zamówienie, kliknij, aby złożyć zamówienie, wybierz kupony rabatowe Aviva spełniający warunki i na końcu dokończ płatność.

 • Czy u Aviva są teraz dostępne i aktualne kupony?

  Tak. Teraz możesz się zalogować do aviva.pl, aby korzystać z najwyższych rabatów, czyli 60%. Jednocześnie Aviva będzie regularnie zapewniał więcej kupony wszystkim klientom Aviva i zainteresowanym konsumentom. Na stronie głównej Aviva są obecnie 13 oferty. możesz się zalogować Możesz uzyskać powiązane informacje o zniżkach bezpośrednio z oficjalnej strony asdasd, nie czekaj dłużej, spróbuj teraz.

 • Jak mogę skontaktować się z Aviva?

  Aviva ustawia sposób obsługi klienta na dole strony głównej aviva.pl ze szczegółami. Czyli na każdej stronie Aviva można znaleźć przycisk „Kontakt z obsługą klienta”, aby skontaktować się z obsługą klienta. Jednocześnie w aviva.pl dostępne są także inne metody kontaktu, możesz wybrać preferowany sposób komunikowania się z Aviva.