kodyrabatowy.pl

Lavard Cyber Monday kod rabatowy - Listopad 2020

 • Wszystko
 • Kupony
 • Oferty
 • Bezpłatna wysyłka
 • Cyber Monday

Lavard FAQ

 • Czy Lavard ma jakiś program lojalnościowy?

  Tak, Możesz zalogować się lub utworzyć konto na stronie głównej Lavard, aby dołączyć do programu lojalnościowego, o ile dołączasz do programu lojalnościowego, możesz natychmiast otrzymać kupon na swoje konto, możesz dołączyć do programu lojalnościowego po raz pierwszy podczas zakupów Skorzystaj z 25% zniżki. Następnie możesz gromadzić kupony gotówkowe na każdy zakup, a po osiągnięciu 3000 PLN możesz skorzystać z kuponów do 1000 PLN.

 • Czy trzeba zapisać się do newslettera Lavard?

  Tak, Kiedy robisz zakupy w Lavard sklepie internetowym, wyskakujące okienko w dowolnym momencie. Wpisz swoje imię i nazwisko, numer telefonu lub adres e-mail w oknie i kliknij, aby dołączyć się z biuletynem, możesz od razu cieszyć się 20% pierwszego zakupu , I zawsze możesz otrzymywać nowe produkty firmy i najnowsze informacje o zniżkach.

 • Jakie są zasady zwrotu i wymienia towaru na Lavard?

  Aby zwrócić produkt Lavard, produkt nie powinien być używany ze wszystkimi etykietami produktu. Od daty odbioru można zwrócić 14, możesz wypełnić formularz zwrotu i dostarczyć towar wraz z formularzem do sklepu offline firmy lub bezpośrednio przesłać pocztą do siedziby firmy w celu zwrotu, zwrot zostanie zwrócony do 14 dni później Klient otrzymuje zwrot pieniędzy na kartę na konto wskazane w formularzu lub w przypadku płatności za pomocą DotPay.

 • Jakie sposoby płatność akceptuje Lavard?

  Sklep internetowy Lavard oferuje 3 metody płatności: przelewem online, tradycyjnym przelewem bankowym lub usługą płatności DotPay. Jednocześnie możesz wybrać płatność gotówką przy odbiorze. Ponieważ firma logistyczna firmy to DHL, ty Kurierzy DHL, którzy mogą dostarczać towary z wyprzedzeniem lub płacić gotówką w punkcie odbioru DHL express, firma obiecuje, że wszystkie metody płatności w sklepie internetowym zmniejszą dodatkowe koszty dla klientów.

 • Jak wykorzystać kupony Lavard?

  Kiedy przygotujesz do płacenia na stronie lavard.pl, powinieneś zwrócić większą uwagę, jeśli chcesz użyć Lavard kupony, musisz sprawić, by twoje zamówienie spełniało warunki zniżek, w przeciwnym razie Lavard kupony będzie nieważna. Możesz znaleźć konkretny sposób użycia na stronie zakupów Lavard, po prostu bądź bardziej ostrożny na użycia kod rabatowy Lavard i bedzie wszystko poszło.

 • Czy u Lavard są teraz dostępne i aktualne kupony?

  Tak. Dla klientów, którzy chcą iść na zakupy w Lavard, najwygodniejszym sposobem na uzyskanie tych skutecznych i aktualnych kuponów jest wejście na stronę Kodyrabatowy.pl i znalezienie informacji na temat rabatów Lavard na lavard.pl. Obecnie, o ile zalogujesz się na lavard.pl, możesz szybko uzyskać Kod Rabatowy - 30% Na Odzież, Obuwie I Dodatki Na Lavard.pl.

 • Jak mogę skontaktować się z Lavard?

  Komunikacja z Lavard jest naprawdę łatwa! Czasami wystarczy tylko jeden krok, aby zasubskrybować Lavard w mediach społecznościowych, takich jak Youtube i Snapchat. Lavard ma nadzieję nawiązać z Tobą, aby oferuje Ci najnowsze informacje o Lavard kod promocyjny, oraz odpowiedzie na wszelkie pytania dotyczące produktów Lavard, Lavard bardzo chce sprawiać, że ty jako pierwszy otrzymasz najnowsze informacje Lavard.

Więcej informacji na temat Lavard

Dostawy i czas dostawy Lavard. I. METODY DOSTAWY: 1. W sklepie internetowym LAVARD oferowane są trzy rodzaje dostaw: - dostawa kurierem DHL, - dostawa do punktu odbioru paczek DHL (ponad 6000 punktów), - dostawa do salonu LAVARD (około 80 salonów) w Polsce). II. KOSZTY DOSTAWY: Na dzień dzisiejszy marka LAVARD przygotowała dla Ciebie specjalną ofertę. Dla wszystkich zamówień koszty dostawy wynoszą 0 zł. III. ZWROTY: Koszty zwrotu są po stronie klienta. Klient może skorzystać z oferowanej przez naszą firmę przesyłki zwrotnej DHL. Koszt korzystania z takiej przesyłki wynosi 18 zł brutto. Jeśli korzystasz z naszej przesyłki zwrotnej, powyższa kwota zostanie odjęta od wartości zwróconych towarów.