kodyrabatowy.pl
Dom Kategorie Legimi

Legimi kod rabatowy & kod promocyjny - Styczeń 2022

Legimi kod promocyjny - do 50% rabatu na zakupy Styczeń 2022. Istnieje również kilka regularnie testowanych Legimi kody rabatowe i kupony rabatowe, które mogą pomóc Ci zaoszczędzić dodatkowe pieniądze.

 • Wszystko
 • Kupony
 • Oferty
 • Bezpłatna wysyłka

Legimi FAQ

 • Co to jest karta podarunkowa Legimi?

  Legimi oferuje trzy rodzaje kart podarunkowych, które są nieograniczonymi e-bookami i audiobookami z okresami dostępu 1 miesiąc, 3 miesiące i 6 miesięcy. Kartę podarunkową możesz kupić dla siebie, przyjaciół lub bliskich, bez ograniczeń czytając ponad 60 000 rodzajów e-książek i książek audio. Po dokonaniu płatności w ciągu minuty otrzymasz pocztą elektroniczną wersję karty upominkowej.

 • Jak wypróbować za darmo w Legimi?

  Najpierw wybierasz plan subskrypcji w Legimi, który najbardziej Ci odpowiada, i korzystasz z Legimi za darmo przez 14 dni, a następnie możesz znaleźć aplikację w sklepie z aplikacjami na swoim urządzeniu i pobrać ją za darmo. Wybierz, co chcesz przeczytać, i kliknij przycisk „Pobierz na półce” na stronie interesującej Cię książki. Znajdź e-booka lub audiobooka pobrane na półce i możesz rozpocząć przyjemną podróż do czytania.

 • Jakie metody płatności są akceptowane przez Legimi?

  Możesz zapłacić za dostęp do subskrypcji książki w Legimi za pomocą karty płatniczej (karta debetowa lub kredytowa) lub konta PayPal. Opłata miesięczna zostanie automatycznie potrącona z karty lub konta PayPal. W przypadku subskrypcji na 3, 6 lub 12 miesięcy możesz zapłacić szybkim przelewem bankowym. Aby wybrać metodę płatności przelewem bankowym, najpierw wybierz odpowiednią subskrypcję z cennika.

 • Czy mogę zamówić prezenty dla przyjaciół w Legimi?

  Możesz zamówić karty podarunkowe e-booka lub kupić papierowe książki jako prezenty. A wystarczy podać dane odbiorcy jako adres wysyłki. Niestety, obecnie nie świadczymy usług pakowania prezentów i nie możesz zostawiać wiadomości adresatom za pośrednictwem kart podarunkowych. A Legimi będzie stopniowo poprawiał to w przyszłych usługach. Jeśli spowoduje to niedogodności, sklep przeprasza.

 • Jak wykorzystać kupony Legimi?

  Legimi specjalnie stworzył system promocyjny dla nowych i też stałych klientów i teraz możesz szybko i łatwo używać Legimi kod promocyjny. Po prostu najpierw przejdź do legimi.pl i otrzymać odpowiedni kupony rabatowe dla produktów, których ci checesz kupić, a poźniej można swobodnie wybierać produkty, po wybieraniu sposób płatności, kupon rabatowy Legimi będzie od razu aktywowany.

 • Czy u Legimi teraz są dostępne i aktualne kupony?

  Tak. Obecnie Legimi popularyzuje markę na rynku, jest dużo kody rabatowe na stronie legimi.pl, więc teraz jest świetnie czas na otrzymaniu kod promocyjny w Legimi, możesz uzyskać kupony, przeglądając stronę internetową Legimi pod adresem Kodyrabatowy.pl, co pozwala klientom zaoszczędź więcej średnio.

 • Jak mogę skontaktować się z Legimi?

  Legimi dąży do zapewnienia lepszego i skuteczniejszego doradztwa dla naszych klientów. Na stronie legimi.pl posiada dostęp do obsługi klienta. Możesz Kliknąć przycisk „Kontakt Legimi online” lub „Kontakt z obsługą klienta Legimi” w legimi.pl. Legimi też lubi publikować informacje związane z marką, więc bez względu na to, która platforma społecznościowa, możesz znaleźć Legimi i z nimi się skontaktować.

Więcej informacji na temat Legimi

W jaki sposób można odświeżyć moje subtelności raty? Na początek zaloguj się do witryny Legimi — wprowadź ustawienia rekordu na karcie Subskrypcja, w tym punkcie kliknij "Zmień strategię raty". W tym momencie wprowadź nowe subtelności raty (karty lub konta PayPal subtelności). W wyniku odświeżenia strategii ratacyjnej pojawi się okno afirmacji. Technika raty zostanie odświeżona na karcie Subskrypcja. Jak można płacić przez członkostwo z giełdy? Rata przez szybką wymianę jest dostępna dla nieograniczonych pakietów i rat y z wyprzedzeniem za 3, 6 lub rok. Nie ma czasu na testowanie tego typu rat. Aby wybrać ratę według przeniesienia banku, najpierw wybierz odpowiednie członkostwo z listy wartości. Na następnym etapie wybierz "wymiana online". Ponadto, potwierdzić dostosowanie w strategii ratalną (i przekroczenie czasu na badania). W wyniku potwierdzenia zmiany, będziesz miał możliwość wyboru długości okresu przedpłaconego W jaki sposób można zmienić moje członkostwo Legimi (pakiet)? Na off szansa, że jest to zmiana w pakiecie z limitem strony lub członkostwa Legimi z czasem do testowania jest dynamiczny, gładka różnica w pakiecie jest absurdalne. Należy wycofać się z obecnego członkostwa. Rozpoczęcie nowego pakietu będzie możliwe po zakończeniu wejścia. Scratch-off ma również fundamentalne znaczenie przy zmianie na członkostwo w umowie z peruserem. W momencie zmiany w miarę możliwości pakietu nieużywane strony nie są przenoszone do nowego pakietu limitów stron. Gładka zmiana pakietu jest możliwa na off szansę, że można zmienić na nieograniczony pakiet. Zmiana powinna zostać odznaczona na karcie " Subskrypcja" w ustawieniach rekordu.

Czy chcesz, aby Coupert wypróbował wszystkie Legimi kody jednym kliknięciem?

Tak! Dodaj kupon do Chrome teraz
“Jedyny kod kuponu, jaki kiedykolwiek wypróbowałem, faktycznie zadziałał”. - David Siegel
×