kodyrabatowy.pl
Dom Kategorie Lemonbike

Lemonbike Kod Rabatowy - 90% Kupony - Sierpień 2022

Tutaj zawsze znajdziesz regularnie testowane Lemonbike Kupony i Oferty, aby upewnić się, że możesz uzyskać największe oszczędności. Sprawdź Lemonbike Kod Promocyjny przed płatnością - do 90% zniżki w tym Sierpień.

 • Wszystko
 • Kupony
 • Oferty
 • Bezpłatna wysyłka

Lemonbike FAQ

 • Czy istnieje serwis gwarancyjny dla produktów Lemonbike?

  Wszystkie produkty zakupione przez Lemonbike objęte są 2-letnią gwarancją od daty zakupu na dokumencie sprzedaży. Gwarancja dotyczy wad produkcyjnych i nie obejmuje uszkodzeń lub śladów użytkowania wynikających z użytkowania produktu. Przykład: Paweł kupił koło rowerowe, podczas jazdy wpadł w dziurę w asfalcie i uszkodził felgę.

 • Lemonbike w jaki sposób możemy rozsądnie zwrócić towar?

  W Lemonbike możesz odstąpić od umowy w ciągu 14 dni i otrzymać zwrot pieniędzy za zakupiony towar bez podania przyczyny. Zwracane produkty nie mogą nosić śladów użytkowania, manipulacji lub montażu: ich stan powinien umożliwiać ich dalszą sprzedaż jako nowe. Do przesyłki należy dołączyć wydrukowany formularz zwrotu oraz dowód zakupu.

 • W sklepu Lemonbike jak możemy dokonać płatności?

  Klient realizując zamówienie w e-sklepie ma do wyboru ichtępujące formy płatności: płatność przelewem tradycyjnym do 7 dni od złożenia zamówienia na numer konta podany w potwierdzeniu zamówienia. W przypadku nieotrzymania płatności po 7 dniach zamówienie zostanie automatycznie anulowane. Zapłać kurierowi w momencie dostawy w wysokości określonej w potwierdzeniu zamówienia, zapłać gotówką w Lemonbike, z natychmiastowym potwierdzeniem płatności za pośrednictwem systemu płatności Payu.

 • Jak wykorzystać Lemonbike Kod Rabatowy?

  Możesz od razu użyć Lemonbike Kod Promocyjny, aby zaoszczędzić pieniądze, kiedy robisz zakupy w Lemonbike. Najpierw zaloguj się, potrzebujesz zalogować się na istniejące konto lub utworzyć nowe konto dla siebie w lemonbike.eu; następnie wybierz produkty, możesz przeglądać stronę produktu lemonbike.eu w koszyku, kliknij, aby złożyć zamówienie, wybierz Lemonbike Kupon Rabatowy spełniający warunki i na końcu dokończ płatność.

 • Czy istnieje działający Lemonbike kod rabatowy?

  Tak. Lemonbike regularnie zaproponował wiele codów Kody Rabatowe, żeby pozwalać wszystkim klientom Lemonbike cieszyć się zniżkami i przyciągać nowych klientów. Każdy, kto chce robić zakupy na Lemonbike, można od razu skorzystać z wyjątkowej zniżki, czyli Lemonbike Kupony, więc przejdź do [MERNCHANTDOMAIN] i zobacz więcej!

 • Jak mogę skontaktować się z Lemonbike?

  Czy chcesz otrzymywać i dowiadywać się więcej o Lemonbike? Lemonbike zawsze szuka lepszych sposobów na zapewnienie doskonałej obsługi dla swoich klientów. Lemonbike wysyła wiadomości i ogłoszenia dotyczące marki na Facebooku, YouTube lub Instagramie. Nie wahaj się zasubskrybować kanału Lemonbike już teraz, nie pożałujesz!