kodyrabatowy.pl

Lilou kod rabatowy - Marzec 2021

 • Wszystko
 • Kupony
 • Oferty
 • Bezpłatna wysyłka

Lilou FAQ

 • Jak wykorzystać kupony Lilou?

  Sposób korzystania z Lilou kod promocyjny jest zasadniczo podzielony na następujące kroki: Po pierwsze, możesz przejść na Kodyrabatowy.pl lub zalogować się od razu na stronie lilou.pl i zarejestrować konto, aby otrzymywać Lilou kupony rabatowe. Możesz bezpośrednio wyszukiwać produkty Lilou, które spełniają warunki korzystania z kuponów. Zobaczysz, czy Twój kupon został aktywowany na stronie informacji lilou.pl o zakupie. Jeśli nie został aktywowany, sprawdź go, aby móc kupić produkt Lilou po niższej cenie.

 • Czy u Lilou są teraz dostępne i aktualne kupony?

  Tak. Przecież teraz to świetny czas żeby przejeść do strony Lilou, na lilou.pl może teraz znaleźć od razu Stwórz Biżuterię W Lilou Od 59 Zł!, to aktualna oferta, jeżli chcesz dalej robić zakupy na Lilou, możesz cieszyć nawet więcej zniżkami i ekskluzywne Lilou kupony, warto z tych zniżek korzystać i od teraz oszczędzać pieniądze.

 • Jak mogę skontaktować się z Lilou?

  Czy wiesz? Obecnie Lilou ma własne konto na Youtube, Twitter, itd. Lilou dożo zrobiłem do promowania swoich produktów i wysyłania informacji Lilou za pośrednictwem tych platform mediów społecznościowych, więc jeżeli interesujesz się produktami Lilou albo czkasz na kod promocyjny Lilou, możesz po prostu to subskrubuj i od teraz nie będziesz przegapić żadnej wiadomości Lilou.

Więcej informacji na temat Lilou

Płatność Lilou: płatność przy odbiorze jest możliwa tylko przy zamawianiu przedmiotów bez grawerowania. Koszt dostawy kurierem na dostawę wynosi 35 PLN. Jeśli użyjesz opcji grawerowania na item, wymagana jest poprzednia opłata za zamówienie Kiedy informacja o płatności dotrze do nas, zamówienie zostanie przetworzone, możesz wymienić ciąg.
W celu wymiany prosimy o przesłanie bransoletki do siedziby firmy: Lilou Online Shop Sp z oo sp.k. Józefa Lewartowskiego 600-190 Warszawa. Dołącz wymiary i kolor nowego łańcucha do informacji o wysyłce. Podaj dane adresowe i numer telefonu potrzebny do zwrotu paczki. Dokonaj płatności za kwotę: 35 PLN - w przypadku klasycznego sznurka, gdy zwrot bransoletki musi być wykonany przez kuriera GLS (usługa 15 PLN + kurier 20 PLN). 39 PLN - w przypadku sznurka premium, gdy zwrot bransoletki musi być wykonany przez kuriera GLS (usługa 19 PLN + kurier 20 PLN). Bransoletka z nowym sznurkiem zostanie wysłana na wskazany adres w ciągu 7 dni roboczych. Usługa grawerowania może być wykonana w dowolnym sklepie Lilou lub w sklepie internetowym (musisz dodać koszt wysyłki - 20 PLN, dane dotyczące wysyłki i numer konta są dostępne w zakładce Reguły).