kodyrabatowy.pl

Lozkoholicy Kod Rabatowy & Promocje - Październik 2020

 • Wszystko
 • Kupony
 • Oferty
 • Bezpłatna wysyłka

Lozkoholicy FAQ

 • Jaka jest przesyłka w Lozkoholicy?

  Ten sklep Lozkoholicy oferuje klientom różne metody dostawy, w tym dostawę kurierską, skrytki pocztowe, dostawę polskiej poczty i odbiór przez klienta w sklepie. Jeśli klient płaci z góry, oprócz opłaty pocztowej w wysokości 12 złotych, koszt innych metod dostawy wynosi 13 złotych. Klient decyduje się na odbiór w sklepie bez żadnych opłat. W przypadku płatności za pobraniem wymagane jest dodatkowe 5 PLN. Paczkomat zawiera maksymalnie 4 produkty w jednej paczce i wymagana jest tylko jedna opłata za dostawę. Jeśli trzeba go umieścić osobno ze względu na objętość tkaniny, mam nadzieję, że klienci to zrozumieją.

 • Jak zapłacić w Lozkoholicy?

  Możesz wybrać gotówkę przy odbiorze i zapłacić bezpośrednio przy odbiorze paczki w firmie kurierskiej, magazynie paczek lub na poczcie. Sklep zaleca również płatności przed wysyłką, możesz wybrać tradycyjny przelew, Paypal, PayU. Lub możesz najpierw kupić w Lozkoholicy, a następnie zapłacić. Umożliwia to opóźnienie płatności o 3 tygodnie. Masz 21 dni na pokrycie kosztów zakupów w sklepie. Jeśli zapłacisz w tym okresie, nie zostaną naliczone żadne dodatkowe opłaty. Jeśli chcesz zapłacić po 21 dniach od zakupu, naliczone zostaną odsetki.

 • Czy Lozkoholicy może zaspokoić potrzeby klientów i dostosować produkty do nich?

  Lozkoholicy ma własny sklep krawiecki, dzięki czemu może zaspokoić potrzeby klientów i dostosowane do potrzeb klienta. W tym celu sklep zapewnia 2 rodzaje usług. Pierwsza usługa jest odpowiednia do szycia obrusów lub pościeli o określonym rozmiarze, a druga usługa jest odpowiednia do modyfikowania gotowych produktów w zależności od potrzeb. Ze względu na specjalne niestandardowe zamówienia czas trwania takich zamówień może zostać przedłużony do 7 dni, ale całkowity czas dostawy nie powinien przekraczać 10 dni. Jeśli sklep wyprodukuje dowolny rozmiar tkaniny o szerokości nieprzekraczającej 160 zgodnie z rozmiarem określonym przez klienta, tkanina może być okrągła, kwadratowa, owalna, prostokątna itp. Jeśli dowolny rozmiar tkaniny bawełnianej zostanie zmodyfikowany z gotowej pościeli, maksymalny rozmiar to 200 x 220.

 • Jak wykorzystać kupony Lozkoholicy?

  Dopóki wpiszesz Lozkoholicy Kupony Rabatowe w odpowiednim polu, możesz uzyskać odpowiednią zniżkę na swoje zamówienie od razu. Tylko prawidłowe Lozkoholicy Kupony Rabatowe są aktualne do zamówienia. Jeśli twoje zamówienia jest nieaktualne, to znaczy anuluj zamówienie, rabat Lozkoholicy nie będzie aktywowany, a twoje Lozkoholicy Kupony Rabatowe zostanie zwrócone do Twojej kolekcji kupomów i może go używać następnym razem.

 • Czy u Lozkoholicy są teraz dostępne i aktualne kupony?

  Tak. Lozkoholicy regularnie zaproponował dużo liczb Kod Rabatowy pozwala wszystkim klientom Lozkoholicy, żeby oni mogą cieszyć się zniżkami i przyciągać nowych klientów. Każdy, kto chce robić zakupy na Lozkoholicy, może od razu skorzystać z wyjątkowej zniżki, a mianowicie Lozkoholicy Kupony Rabatowe i oszczędzać na $21, więc przejdź do [MERNCHANTDOMAIN] i zobacz więcej!

 • Jak mogę skontaktować się z Lozkoholicy?

  Jeśli masz jakieś sugestie, komentarze lub pytania dotyczące usług lub produktów Lozkoholicy, możesz znaleźć przycisk „Kontakt z obsługą klienta” ustawiony przez Lozkoholicy oraz numer telefonu i adres Lozkoholicy na dowolnej stronie lozkoholicy.pl I szczegóły e-maila. Kliknij przycisk „Skontaktuj się z obsługą klienta”, aby komunikować się z obsługą klienta online. Lozkoholicy Obsługa klienta dokłada wszelkich starań, aby zapewnić klientom dobre usługi.