kodyrabatowy.pl
Dom Kategorie Majaland Kownaty

Majaland Kownaty Kod Rabatowy & Promocje - Styczeń 2022

Dzięki kilku przydatnym Majaland Kownaty Kupony Rabatowe możesz mieć pewność uzyskania najlepszej ceny za uzyskanie nawet 50% rabatu. Użyj Majaland Kownaty Kody Rabatowe, aby zakup był jeszcze tańszy.

 • Wszystko
 • Kupony
 • Oferty
 • Bezpłatna wysyłka

Majaland Kownaty FAQ

 • Czy jest program lojalnościowy w Majaland Kownaty?

  Tak. Majaland Kownaty zapewnia coroczne karty dla miłośników parków rozrywki. Dostępne są dodatkowe rabaty na zakupy online. Data karty roku jest obliczana od pierwszego wejścia do parku. Z roczną kartą możesz korzystać z wielu korzyści i rabatów. Oprócz wejścia do parku otrzymasz również zniżki w ponad 70 parkach rozrywki i ogrodach zoologicznych. Karta roczna jest idealna dla rodzin i miłośników parków rozrywki.

 • Czy mogę zapisać się do newslettera Majaland Kownaty?

  Tak, możesz zapisać się do biuletynu Majaland Kownaty, aby być na bieżąco z dynamiką działań w parku, godzinami otwarcia, zniżkami na bilety, czasem występu i specjalnymi korzyściami. Musisz tylko podać swój adres e-mail, aby otrzymywać wszystkie biuletyny i oferty! Jeśli nie chcesz już otrzymywać wiadomości, możesz w każdej chwili zrezygnować z subskrypcji.

 • Czy Majaland Kownaty zapewnia bilety grupowe?

  Tak. Majaland Kownaty przyjmuje rezerwacje biletów grupowych, a liczba grup wynosi co najmniej 15 osób. Dla osób powyżej 70. roku życia cena dla osób niepełnosprawnych wynosi 52,50 PLN, a dla grup szkolnych 49,90 PLN. Ponadto im większy rozmiar zespołu, tym lepsza cena. Jeśli chcesz wynająć cały park, czynsz wynosi 195000 PLN, bez opłat parkingowych. Proszę rezerwować z wyprzedzeniem przez e-mail.

 • Co Majaland Kownaty zapewnia osobom niepełnosprawnym?

  Aby dostosować cały teren parku do potrzeb osób na wózkach inwalidzkich, Majaland Kownaty zapewnia klientom wynajem wózków inwalidzkich. Należy jednak zarezerwować z wyprzedzeniem co najmniej dwa dni przed planowaną wizytą. Ponadto na parkingu znajdują się osobne miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych (wszystkie miejsca parkingowe są płatne). Ponadto firma zapewnia specjalne bilety dla osób niepełnosprawnych.

 • Jak wykorzystać kupony Majaland Kownaty?

  Klienci mogą łatwo kupować produkty w Majaland Kownaty po niższej cenie za pomocą Kupon Rabatowy, ponieważ metoda korzystania z Majaland Kownaty Promocje jest bardzo prosta. Po wybraniu swoich ulubionych produktów, podczas dokonywania płatności pokaż odpowiednie Majaland Kownaty Kod Promocyjny, albo inne rabaty Majaland Kownaty, z których możesz skorzystać, zostaną od razu pokazany na stronie płatności majalandkownaty.pl, a w tym momencie zostanie dokonana płatność.

 • Czy u Majaland Kownaty teraz są dostępne i aktualne kupony?

  Tak. Majaland Kownaty regularnie zaproponował wiele codów Kody Rabatowe, żeby pozwalać wszystkim klientom Majaland Kownaty cieszyć się zniżkami i przyciągać nowych klientów. Każdy, kto chce robić zakupy na Majaland Kownaty, można od razu skorzystać z wyjątkowej zniżki, czyli Majaland Kownaty Kupony Rabatowe, więc przejdź do [MERNCHANTDOMAIN] i zobacz więcej!

 • Jak mogę skontaktować się z Majaland Kownaty?

  Majaland Kownaty ustawia sposób obsługi klienta na dole strony głównej majalandkownaty.pl ze szczegółami. Czyli na każdej stronie Majaland Kownaty można znaleźć przycisk „Kontakt z obsługą klienta”, aby skontaktować się z obsługą klienta. Jednocześnie w majalandkownaty.pl dostępne są także inne metody kontaktu, możesz wybrać preferowany sposób komunikowania się z Majaland Kownaty.

Czy chcesz, aby Coupert wypróbował wszystkie Majaland Kownaty kody jednym kliknięciem?

Tak! Dodaj kupon do Chrome teraz
“Jedyny kod kuponu, jaki kiedykolwiek wypróbowałem, faktycznie zadziałał”. - David Siegel
×