kodyrabatowy.pl

Masterlease Kod Rabatowy - Październik 2020

 • Wszystko
 • Kupony
 • Oferty
 • Bezpłatna wysyłka

Masterlease FAQ

 • Czy mogę anulować zamówienie w Masterlease?

  Tak, po zakończeniu umowy najmu po wynajęciu samochodu przez Masterlease możesz rozwiązać umowę, wybierając rozwiązanie, które najbardziej Ci odpowiada. Możesz obliczyć zapłacony czynsz za zakup samochodu, który wynająłeś po niższej cenie. Złóż wniosek do firmy o przedłużenie okresu obowiązywania umowy co najmniej na miesiąc przed wygaśnięciem umowy. Możesz również anulować umowę bezpośrednio i zwrócić pojazd natychmiast po rozwiązaniu umowy.

 • Czy Masterlease sprzedaje elektroniczną kartę podarunkową?

  Tak, jako wypożyczalnia samochodów, Masterlease sprzedaje karty upominkowe specjalnie do tankowania, a pierwsza karta jest obecnie wydawana bezpłatnie, jeśli chcesz kupić drugą kartę lub więcej, musisz zapłacić cenę netto 20 PLN, Każdą kartę podarunkową można ładować co miesiąc, ale miesięczny limit wynosi 1000 PLN brutto i można uzyskać szczegółowy raport z tankowania. Jest to wygodny, szybki i bezpieczny sposób płacenia na stacji benzynowej.

 • Czy Masterlease ma jakiś program lojalnościowy?

  Tak, Masterlease ma program lojalnościowy, a wszyscy członkowie biorący udział w programie lojalnościowym mają cztery różne poziomy, VIP, srebro, złoto i platynę, a każda grupa ma specjalne rabaty, które różnią się od zwykłych klientów, można uzyskać bezpłatne tankowanie Karty, kupony paliwowe na zamówienia i preferencyjne zasady przy podpisywaniu umów Jednocześnie możesz uzyskać preferencyjne ubezpieczenie pojazdów i zniżki na wydatki administracyjne.

 • Czy Masterlease oferuje usługę wymiany opon?

  Tak, biorąc pod uwagę, że klienci wypożyczalni średnio- i długoterminowych na pewno będą musieli wymienić opony, dlatego Masterlease oferuje wiele bardzo wygodnych usług wymiany i naprawy opon. Wystarczy skontaktować się z centrum technicznym, aby umówić się na korzystanie z samochodu. W celu wymiany opon wystarczy zadzwonić do firmy i umówić się na spotkanie. Firma zapewnia sezonową wymianę opon i zapewnia profesjonalne centrum napraw pojazdów.

 • Jak wykorzystać kupony Masterlease?

  Aby uzyskać więcej korzyści poprzez Masterlease Kod Rabatowy, Po rozliczeniu zamówienia i przygotuj do zapłacenia na stronie masterlease.pl, po prostu postępuj zgodnie z instrukcjami krok po kroku, a możesz od razu otrzymać odpowiednią zniżkę od Masterlease.Więc wszyscy klienci nie mogą przegapić możliwości skorzystania z Masterlease Kod Rabatowy.

 • Czy u Masterlease są teraz dostępne i aktualne kupony?

  Tak. Przecież teraz to świetny czas żeby przejeść do strony Masterlease, na masterlease.pl może teraz znaleźć od razu Program Lojalnościowy W Masterlease, to aktualna oferta, jeżli chcesz dalej robić zakupy na Masterlease, możesz cieszyć nawet więcej zniżkami i ekskluzywne Masterlease Kupony Rabatowe, warto z tych zniżek korzystać i od teraz oszczędzać pieniądze.

 • Jak mogę skontaktować się z Masterlease?

  Masterlease ustawia sposób obsługi klienta na dole strony głównej masterlease.pl ze szczegółami. Czyli na każdej stronie Masterlease można znaleźć przycisk „Kontakt z obsługą klienta”, aby skontaktować się z obsługą klienta. Jednocześnie w masterlease.pl dostępne są także inne metody kontaktu, możesz wybrać preferowany sposób komunikowania się z Masterlease.