kodyrabatowy.pl

Mohito kod rabatowy - Październik 2020

 • Wszystko
 • Kupony
 • Oferty
 • Bezpłatna wysyłka

Mohito FAQ

 • Czy Mohito sprzedaje elektroniczną kartę podarunkową?

  Tak, Mohito sprzedaje karty upominkowe, ale należy pamiętać, że obecne karty upominkowe są w formie elektronicznej, a nie zwłokowej. Kart upominkowych firmy można używać we wszystkich salonach marki w Polsce. Punkty na karcie upominkowej są równe odpowiadającemu numerowi w złotych, co oznacza, że ​​jeden punkt odpowiada jednemu złotemu, kwota aktywacji karty upominkowej nie może być mniejsza niż 20 PLN, a okres ważności wynosi 12 miesięcy.

 • Jak wybrać odpowiedni rozmiar przy zakupie obuwia w Mohito?

  Mohito uważa, że ​​produkty firmy pochodzą z różnych krajów i od różnych producentów, więc klientom trudno jest wybrać rozmiar, który im odpowiada, nawet jeśli podają skrót rozmiaru, więc firma zapewnia wszystkie rozmiary produktów poniżej strony głównej firmy Stoły, od obuwia dziecięcego, rękawiczek, strojów kąpielowych po pierścionki, firma przekształca różne rozmiary na określoną długość lub powierzchnię w centymetrach, aby klienci mogli dokładniej kupować produkty dopasowane do kształtu ciała.

 • Czy potrzebuję zapisywać się na e-maile na Mohito?

  Tak, potrzebujesz. Możesz otrzymywać informacje o przesyłce, śledzić zamówienia i więcej. Aby utworzyć konto w sklepie internetowym Mohito, kliknij ikonę „Zaloguj się” w prawym górnym rogu strony i wprowadź swój adres e-mail, imię i nazwisko, numer telefonu oraz hasło. Rejestracja może być wykonana w ten sam sposób poprzez kolejne etapy zamówienia. Sklepy internetowe i salony wystawowe mogą regularnie oferować różne promocje.

 • Jakie sposoby płatność akceptuje Mohito?

  Możesz zapłacić za zamówienie w sklepie internetowym Mohito na dwa sposoby: płatność online przelewem bankowym lub kartą, ta metoda umożliwia dostarczenie towaru do salonu lub na wskazany adres. W przypadku płatności za pobraniem produkty można dostarczyć wyłącznie na wskazany adres. Płatności online są zawsze dokonywane za pośrednictwem PayU lub PayPal. W trakcie realizacji zamówienia, po wybraniu przycisku „Płatność online”, klient zostanie przekierowany na stronę PayU lub PayPal, gdzie może wybrać płatność kartą lub przelewem bankowym.

 • Jak wykorzystać kupony Mohito?

  Nie musisz w ogóle martwić się o użyciu Mohito kupony, ponieważ kiedy chesz dokonać zakupów w Mohito będziesz znaleźć dużo szczegółowych informacji na mohito.com, które poprowadzą cię do prawidłowego korzystania z Mohito kupony. Dlatego zakupy w sklepie Mohito są wygodne i szybkie i mogą zaoszczędzić sporo pieniędzy.

 • Czy u Mohito są teraz dostępne i aktualne kupony?

  Tak. Mohito regularnie zaproponował dużo liczb kod rabatowy pozwala wszystkim klientom Mohito, żeby oni mogą cieszyć się zniżkami i przyciągać nowych klientów. Każdy, kto chce robić zakupy na Mohito, może od razu skorzystać z wyjątkowej zniżki, a mianowicie Mohito kupony i oszczędzać na $15, więc przejdź do [MERNCHANTDOMAIN] i zobacz więcej!

 • Jak mogę skontaktować się z Mohito?

  Czy masz sugestie, które pomogą Mohito ulepszyć usługę? Możesz zgłaszać sugestie na oficjalnym kanale mohito.com na Facebook lub YouTube. U Mohito wszystkie sugestie są mile widziane! Możesz dowiedzieć się więcej o Mohito, natychmiast subskrybuj i nie przegap okazji, aby dowiedzieć najnowsze trendy.

Więcej informacji na temat Mohito