kodyrabatowy.pl

MyButik.pl Kod Rabatowy & Promocje - Październik 2020

 • Wszystko
 • Kupony
 • Oferty
 • Bezpłatna wysyłka

MyButik.pl FAQ

 • Jakie metody płatności są akceptowane przez MyButik.pl?

  Metody płatności dostępne w MyButik.pl to: płatność online PayU; płatność online Przelewy24; płatność online PayPal; przelew tradycyjny; płatność przy odbiorze. Należy pamiętać, że w przypadku tradycyjnego przelewu proszę podać numer zamówienia w tytule przelewu, a informacje o przelewie płatności na konto można znaleźć na stronie internetowej. Ponadto metoda płatności za pobraniem dotyczy wyłącznie wysyłki do Polski.

 • Czy mogę uzyskać bezpłatną wysyłkę w MyButik.pl?

  Tak, w przypadku zamówień opłacanych przelewem, Payu, Przelewy24 lub PayPal, a także powyżej 300 PLN, MyButik.pl zapewnia bezpłatną dostawę, usługa ta dotyczy wyłącznie zamówień na terenie Polski. Zwykle zostanie dostarczony w ciągu 1-3 dni roboczych. W przypadku innych zamówień w Polsce firma zapewnia ekspresową dostawę DPD, Paczkomat oraz płatność za pobraniem, natomiast w przypadku zamówień europejskich firma zapewnia Kurier i nie przyjmuje płatności za pobraniem.

 • Czy MyButik.pl ma wyprzedaż?

  Tak. MyButik.pl przygotowała specjalną strefę promocyjną dla klientów. W obszarze promocji możesz wizualnie zobaczyć określone rabaty produktów, ceny przed i po zniżkach, a także łatwo wybrać „Dodaj do ulubionych”, „Kup” lub „Wyświetl szczegóły produktu”. Oprócz tego firma wyświetli także sekcję najlepiej sprzedających się ubrań w sklepie, którą klienci mogą obejrzeć. Większość tych najlepiej sprzedających się produktów jest dyskontowana.

 • Czy muszę się zarejestrować przez e-mail na stronie MyButik.pl?

  Tak. Aby zarejestrować się w sklepie, wystarczy wpisać swój adres e-mail i hasło. Po rejestracji możesz dokonywać zakupów i potwierdzeń, a zmiany statusu zamówienia będą wysyłane na podany adres e-mail. Jeśli rejestrujesz się w MyButik.pl, musisz podać dane firmy, w tym adres wysyłki. Możesz podać swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu w kolumnie Nazwa i telefon.

 • Jak wykorzystać kupony MyButik.pl?

  Nie musisz w ogóle martwić się o użyciu MyButik.pl Kupony Rabatowe, ponieważ kiedy chesz dokonać zakupów w MyButik.pl będziesz znaleźć dużo szczegółowych informacji na mybutik.pl, które poprowadzą cię do prawidłowego korzystania z MyButik.pl Kupony Rabatowe. Dlatego zakupy w sklepie MyButik.pl są wygodne i szybkie i mogą zaoszczędzić sporo pieniędzy.

 • Czy u MyButik.pl są teraz dostępne i aktualne kupony?

  Tak. Te najnowsze i aktualne rabaty MyButik.pl są wydawane przez firmy, szczególnie dla klientów, którzy chcą kupować produkty w MyButik.pl, dopóki logują się na stronie głównej mybutik.pl, aby uzyskać najwyższą rabatu na 56%. Możesz znaleźć więcej ofert MyButik.pl związanych z Tobą na Kodyrabatowy.pl lub skorzystać z tych zniżek.

 • Jak mogę skontaktować się z MyButik.pl?

  MyButik.pl cel dostarczenia klientom lepszych i skuteczniejszych usług doradczych w odpowiednim czasie. Na stronie mybutik.pl posiada dostęp do obsługi klienta. Możesz klikając przycisk „Kontakt MyButik.pl online” lub „Kontakt z obsługą klienta MyButik.pl” w mybutik.pl. MyButik.pl też lubi publikować informacje związane z marką więc bez względu na to, która platforma społecznościowa, możesz znaleźć MyButik.pl i z nimi się skontaktować