kodyrabatowy.pl

Nasz Album Cyber Monday kod rabatowy - Listopad 2020

 • Wszystko
 • Kupony
 • Oferty
 • Bezpłatna wysyłka
 • Cyber Monday

Nasz Album FAQ

 • Jakie są sposoby dostawy w Nasz Album?

  W Polsce można wybrać GLS Express, Nasz Album pobiera opłatę za 15,75 zł (nie licząc ilości przesyłek). Możesz również zdecydować się na osobisty odbiór towaru w siedzibie firmy, a firma pobiera opłatę manipulacyjną tylko w wysokości 1 zł. GLS Express odbiera towar z siedziby firmy w dni powszednie w godzinach od 8:00 do 16:00, w godzinach od 8:00 do 18:00. Zgodnie z życzeniem klienta zamówienie może zostać wysłane inną firmą kurierską, może być dostarczone w określonym czasie lub w określonym terminie lub może być dostarczone za granicę.

 • Jakie sposoby płatność akceptuje Nasz Album?

  Nasz Album posiada dwie metody przelewów: przelew bankowy i system kart elektronicznych. Jeśli wybierasz przelew bankowy, a do przelewu bezpośredniego korzystasz z banku w Polsce, pamiętaj o numerze konta bankowego ING firmy zarejestrowanego w Szczecinie. Prosimy o podanie numeru zamówienia Po zaksięgowaniu wpłaty na koncie zamówienie zostanie wysłane do produkcji. Jeżeli system nie zapłaci w ciągu 10 dni od daty złożenia zamówienia, zamówienie zostanie anulowane. Możesz także skorzystać z bezpiecznego systemu płatności elektronicznych z możliwością płatności kartą kredytową.

 • Czy trzeba ściągać aplikację mobilną Nasz Album?

  Tak, aplikacja Nasz Album może pomóc w projektowaniu albumów fotograficznych, albumów fotograficznych i kalendarzy, gdy jest to idealne rozwiązanie. To wszechstronne narzędzie z wieloma opcjami. Możesz wyeliminować efekt czerwonych oczu, przyciąć zdjęcia i skorzystać z jednorazowego przetwarzania wsadowego nieograniczonej liczby zdjęć. Tło, obiekty clipart i wiele innych dodatkowych funkcji, dodaj własny tekst. Wystarczy pobrać program i zaprojektować produkt.

 • Czy Nasz Album oferuje usługę dostosowaną?

  Tak, możesz użyć aplikacji Nasz Album, aby dostosować, lub możesz bezpośrednio wybrać produkty, które chcesz zamówić na stronie internetowej. Stwórz swój własny, niepowtarzalny album ze zdjęciami. Oprócz dodawania własnych komentarzy do zdjęć, możesz także użyć różnych grubości albumów, aby nadać albumowi wyjątkowy wygląd. Możesz użyć papieru kwadratowego lub papieru A4 / A5 o różnych rozmiarach.

 • Jak wykorzystać kupony Nasz Album?

  Klienci mogą łatwo kupować produkty w Nasz Album po niższej cenie za pomocą kod rabatowy, ponieważ metoda korzystania z Nasz Album kod promocyjny jest bardzo prosta. Po wybraniu swoich ulubionych produktów, podczas dokonywania płatności pokaż odpowiednie Nasz Album kod promocyjny, albo inne rabaty Nasz Album, z których możesz skorzystać, zostaną od razu pokazany na stronie płatności nasz-album.pl, a płatność zostanie w tym momencie zakończona.

 • Czy u Nasz Album są teraz dostępne i aktualne kupony?

  Tak. Nasz Album uważa, że aby umożliwić większej liczbie klientów przyjście do sklepu Nasz Album na zakupy, należy wprowadzić specjalne rabaty na Kodyrabatowy.pl, takie jak rabaty kod rabatowy. Z tego powodu klienci Nasz Album mogą łatwo i szybko otrzymać specjalną zniżkę za pośrednictwem specjalnej Nasz Album kod promocyjny.

 • Jak mogę skontaktować się z Nasz Album?

  Czy wiesz? Obecnie Nasz Album ma własne konto na Youtube, Twitter, itd. Nasz Album dożo zrobiłem do promowania swoich produktów i wysyłania informacji Nasz Album za pośrednictwem tych platform mediów społecznościowych, więc jeżeli interesujesz się produktami Nasz Album albo czkasz na kod rabatowyNasz Album, możesz po prostu to subskrubuj i od teraz nie będziesz przegapić żadnej wiadomości Nasz Album.