kodyrabatowy.pl

Olx kod rabatowy & kod promocyjny - Marzec 2021

 • Wszystko
 • Kupony
 • Oferty
 • Bezpłatna wysyłka

Olx FAQ

 • Jakie są aplikacje Olx?

  Aplikację Olx można znaleźć i pobrać w Google Play lub App Store. Ta aplikacja to najłatwiejszy sposób na znalezienie, kupno i sprzedaż prawie wszystkiego. Możesz znaleźć wszystko, czego potrzebujesz w dowolnym miejscu i czasie, na przykład kupno lub wynajem domu, nowe i używane samochody, dekoracje, imprezy, przeprowadzki, sprzątanie i wiele innych usług itp. .

 • Jakie metody płatności są akceptowane przez Olx?

  Możesz skorzystać z różnych metod płatności, aby uiścić opłaty, w tym przelew online, Blik, karta płatnicza, przelew tradycyjny, np. Na poczcie lub SMS-em. Płatności obsługuje Dotpay, Adyen, PayU i Fortumo, a na stronie internetowej Olx znajdują się szczegółowe instrukcje dotyczące każdej metody płatności, które mogą pomóc w poprawieniu szybkości i wygody płatności.

 • Jaka jest polityka transportowa Olx?

  Jeśli jesteś kupującym, do transportu paczki możesz wybrać Pocztę Polską lub InPost. Czas wysyłki Poczty Polskiej to z reguły 3-4 dni robocze, a czas wysyłki InPost to przeważnie 2 dni robocze (od daty dostawy), a na odbiór towaru masz 48 godzin. Sprzedawca ma 24 godziny na zaakceptowanie zamówienia i wysłanie go, a następnie ma 72 godziny na przygotowanie i wysłanie paczki z Olx.

 • Jak wykorzystać kupony Olx?

  Najpierw musisz sprawdzić swoje Olx kod promocyjny na swoich kontach osobistych i potwierdzić, który Olx kod rabatowy może być użyty w twoim obecnie zamówieniu, a potem możesz łatwo zastosować kupon rabatowy Olxpodczas płatności. W tym samym czasie system też automatycznie pokozuje również odpowiednie instrukcje dotyczące korzystania z Olx kupony rabatowe, aby zapewnić każdemu klientowi najwyższą zniżkę.

 • Czy u Olx są teraz dostępne i aktualne kupony?

  Tak. Wiele aktualnych i ważnych Olx kupony jest oferowany na stronie Olx dla każdego klienta, nie możesz przegapić tych zniżek Olx, pozatym też masz 16 kody rabatowe do wyboru, Olx pomoć każdym klientom zaoszczędzać średnio oszczędność i teraz możesz cieszyć się maksymalnie 80% kiedy robisz zakupy w Olx.

 • Jak mogę skontaktować się z Olx?

  Istnieją łatwe kontakty z Olx. Obecnie Olx ma własne konto na Facebook, Twitter, YouTube lub Snapchat, a Olx chce uferuje klientom odpowiednie usługi. Olx wyśle ​​również wiadomość na adres olx.pl. Olx będzie zawsze czekać na Ciebie. Subskrybuj konta medii społecznościowej Olx od razu i nie przegap żadnych nowych wiadomości!