kodyrabatowy.pl

Rossmann kod rabatowy & kupony - Kwiecień 2021

 • Wszystko
 • Kupony
 • Oferty
 • Bezpłatna wysyłka

Rossmann FAQ

 • Jak wykorzystać kupony Rossmann?

  Klienci mogą pokazać Rossmann kod promocyjny w okresie ważności w momencie płatności. Oczywiście to zamówienie musi być zgodne z regulaminami oferty Rossmann i zasadami Rossmann kupony rabatowe. Rossmann podczas procesu płatności zapewnia miejsce, w którym Rossmann kupon rabatowy może zostać wykryty, i może być stosowane do zamówień wymagających płatności zgodnie z instrukcjami.

 • Czy u Rossmann są teraz dostępne i aktualne kupony?

  Tak. Rossmann wprowadził stały plan z zasadami promocyjnymi, z których mogą korzystać klienci Rossmann na zawsze, aby zachęcić więcej klientów do zakupu towarów. Jeśli jesteś nowym klientem, teraz jest to bardzo dobra okazja, przeglądając rossmann.pl, aby wybrać odpowiedni kupony i przedstawić go podczas płatności na rossmann.pl, możesz skorzystać z rabatu dla nowego klienta.

 • Jak mogę skontaktować się z Rossmann?

  Rossmann cel dostarczenia klientom lepszych i skuteczniejszych usług doradczych w odpowiednim czasie. Na stronie rossmann.pl posiada dostęp do obsługi klienta. Możesz klikając przycisk „Kontakt Rossmann online” lub „Kontakt z obsługą klienta Rossmann” w rossmann.pl. Rossmann też lubi publikować informacje związane z marką więc bez względu na to, która platforma społecznościowa, możesz znaleźć Rossmann i z nimi się skontaktować

Więcej informacji na temat Rossmann

W formularzu zamówienia na etapie „Szczegóły wysyłki” wpisz swoje imię, nazwisko, adres wysyłki oraz kontaktowy numer telefonu i adres e-mail, aby ułatwić kontakt w związku z przetwarzaniem zamówienia. Jeśli masz konto i wcześniej podałeś te dane w swoim profilu Rossmann, będą one już widoczne w sekcji „Dane osoby zamawiającej”. Możesz skopiować je do pól „Szczegóły wysyłki”, korzystając z linku „Kopiuj szczegóły wysyłki”. Możesz także wpisać adres, na który chcesz wysłać zamówienie. Na tym etapie procesu zamawiania decydujesz również, czy chcesz otrzymać fakturę VAT.
Składając zamówienie, masz dwie opcje płatności: Płatność przy odbiorze (tylko gotówka) - możliwa, jeśli zostanie dostarczona przez DPD lub kuriera Fedex. W przypadku dostawy Rossmann przy dostawie, koszty Zamówienia i koszty dostawy są przenoszone na DPD lub kuriera Fedex przy dostawie. Jedyną możliwą formą płatności jest gotówka. Po odebraniu zamówienia na fakturze musi być przygotowana dokładna kwota (całkowity koszt produktów i dostawy). Rossmann DPD lub kurier Fedex mogą nie być w stanie dostarczyć reszty. Płatność z góry na konto - możliwe w przypadku dostawy kurierskiej i odbioru osobistego w aptece. Wybierając odbiór osobisty w sklepie, możesz zapłacić tylko przelewem internetowym przez Przelewy24 lub PayU. Ta forma płatności wymaga skorzystania z usług zewnętrznego usługodawcy.