kodyrabatowy.pl

Salewa Kod Rabatowy & Promocje - Kwiecień 2021

 • Wszystko
 • Kupony
 • Oferty
 • Bezpłatna wysyłka

Salewa FAQ

 • Czy mogę zmienić bilet Salewa, jeśli jestem spóźniony lub wcześnie?

  Możesz zmienić lub anulować zamówienie w dowolnym momencie, zanim Salewa potwierdzi zamówienie. Jeśli sklep potwierdził zamówienie, po zalogowaniu się na konto klienta pokazuje, że aktualny status zamówienia jest dostępny, możesz skontaktować się ze sklepem, aby zmienić go za pośrednictwem konta klienta lub formularza kontaktowego na stronie sklepu. Pamiętaj, że nie możesz zmienić ani anulować przez telefon.

 • Jaka jest polityka transportowa Salewa?

  W przypadku zamówień towarów dostarczanych w Polsce klient sklepu może wybrać następujące metody płatności: płatność przy odbiorze; przelew tradycyjny; płatność elektroniczna za pośrednictwem PayU; płatność za pośrednictwem systemu PayPal; za pośrednictwem systemu płatności ratalnej mBank SA. A w przypadku niektórych produktów Salewa może po prostu zabronić korzystania z niektórych metod płatności.

 • Jakie metody płatności są akceptowane przez Salewa?

  Wiele metod płatności jest akceptowany przez Salewa.W przypadku zamówionych towarów dostarczanych w Polsce klienci mogą wybrać następujące metody płatności: płatność przy odbiorze; przelew tradycyjny; płatność elektroniczna za pośrednictwem PayU; płatność za pośrednictwem systemu PayPal; za pośrednictwem systemu płatności ratalnej mBank SA. W przypadku niektórych produktów sklep może zabronić korzystania z niektórych metod płatności.

 • Czy mogę zapisać się do newslettera Salewa?

  Tak, możesz znaleźć moduł „biuletyn” na stronie internetowej Salewa, wpisać swoje imię i adres e-mail oraz kliknąć „Zapisz się”, aby zapisać się do biuletynu firmy, otrzymywać najnowsze wiadomości i rabaty itp. Jeśli chcesz anulować subskrypcję, po prostu kliknij przycisk Anuluj obok niej. Oczywiście sposób na anulowanie można znaleźć również w wiadomości e-mail po otrzymaniu biuletynu.

 • Jak wykorzystać kupony Salewa?

  Możesz od razu użyć Salewa Promocje, aby zaoszczędzić pieniądze, kiedy robisz zakupy w Salewa. Najpierw zaloguj się, musisz zalogować się na istniejące konto lub utworzyć nowe konto dla siebie w salewa24.pl; następnie wybierz produkty, możesz przeglądać stronę produktu salewa24.pl w koszyku Wybierz produkt Salewa, aby złożyć zamówienie, kliknij, aby złożyć zamówienie, wybierz Kod Promocyjny Salewa spełniający warunki i na końcu dokończ płatność.

 • Czy u Salewa są teraz dostępne i aktualne kupony?

  Tak. Przecież teraz to świetny czas żeby przejeść do strony Salewa, na salewa24.pl może teraz znaleźć od razu Polecam: Do 50% Zniżki Na Thomann I Dodatkowe 20% Zniżki, to aktualna oferta, jeżli chcesz dalej robić zakupy na Salewa, możesz cieszyć nawet więcej zniżkami i ekskluzywne Salewa Kupony Rabatowe, warto z tych zniżek korzystać i od teraz oszczędzać pieniądze.

 • Jak mogę skontaktować się z Salewa?

  Czy masz sugestie, które pomogą Salewa ulepszyć usługę? Możesz zgłaszać sugestie na oficjalnym kanale salewa24.pl na Facebook lub YouTube. U Salewa wszystkie sugestie są mile widziane! Możesz dowiedzieć się więcej o Salewa, natychmiast subskrybuj i nie przegap okazji, aby dowiedzieć najnowsze trendy.