kodyrabatowy.pl

Selfiestore kod rabatowy - Kwiecień 2021

 • Wszystko
 • Kupony
 • Oferty
 • Bezpłatna wysyłka

Selfiestore FAQ

 • W jaki sposób konsumenci mogą uzyskać bezpłatne zniżki na przesyłki pocztowe u Selfiestore?

  Zamówienia na biżuterię Selfiestore są dostarczane przez firmy kurierskie UPS i InPost. System obliczy koszty wysyłki podczas składania zamówienia. Dla przesyłek na terenie Polski wysyłanych po przedpłacie koszt przesyłki ekspresowej UPS wynosi 15 zł, a koszt InPost 20 zł. Jeśli Twoje zamówienie przekracza 300 zł, Selfiestore przygotuje bezpłatną usługę wysyłkową.

 • Jakie metody płatności ma Selfiestore?

  Selfiestore udostępnia klientom następujące metody płatności w sklepie internetowym. Jedną z nich jest płatność za pośrednictwem serwisu transakcyjnego PayU, co jest bardzo wygodnym i szybkim sposobem. Lub jeśli korzystasz z płatności za pobraniem, do zapłaty używana jest gotówka. Możesz również zapłacić przelewem bankowym. W przypadku zamówień zagranicznych można użyć tylko przelewu bankowego.

 • Czy Selfiestore zapewnia serwis gwarancyjny?

  Selfiestore zapewni wymianę zerwanej nitki jubilerskiej i sznurka. Jeśli to możliwe, dodadzą cyrkonię. Jednak koszty utrzymania są wyceniane osobno. Jeśli na gumce i bransoletce są przerywane linie, jeśli nie brakuje żadnych części, koszt ich naprawy to 5-10 zł. Czas naprawy wynosi do 45 dni, ale zależy to od rodzaju naprawy.

 • Jak wykorzystać kupony Selfiestore?

  Kupony Selfiestore należy wpisać na stronie płatności selfiestore.pl podczas zakupów w sklepie Selfiestore. Należy jednak zauważyć, że kuponu Selfiestore można użyć tylko raz i po użyciu zostanie on automatycznie usunięty z kolekcji kuponów. Zamówienia u Selfiestore czasami zostaną automatycznie stosowany z rabatami oraz kod promocyjny Selfiestore podczas płatności i Selfiestore zachęca klienci, żeby je wykorzystają, aby pomóc klientom w jak największym stopniu zaoszczędzić pieniądze.

 • Czy u Selfiestore są teraz dostępne i aktualne kupony?

  Tak. Aby zwiększyć popularność marki, Selfiestore regularnie oferuje klientom wielką kupony jako prezent powitalny dla nowych klientów. Jako klient Selfiestore, albo jeżeli chciałbyś robić zakópy w Selfiestore, no to możesz od razu zaoszczędzić średnio $22 podczas płacenia na stronie selfiestore.pl łatwo i wygodnie.

 • Jak mogę skontaktować się z Selfiestore?

  Obecnie istnieją dwa główne sposoby komunikowania się z Selfiestore: pierwszy sposób to znalezienie adresu e-mail Selfiestore lub ręcznej obsługi klienta na stronie selfiestore.pl w celu bezpośredniej komunikacji twarzą w twarz. Drugi sposób to aktywna subskrypcja Selfiestore w dowolnym konto dużej platformy społecznościowej i to pozwala bezpośrednio poznać najnowsze informacje o Selfiestore.