kodyrabatowy.pl
Dom Kategorie Skatepro

Skatepro kod rabatowy - 60% kod promocyjny - Maj 2022

kodyrabatowy.pl zbiera Skatepro kupony i kupony rabatowe, dzięki czemu możesz maksymalnie zaoszczędzić na swoich zamówieniach w skatepro.com.pl. Nigdy nie przegap darmowego, ale użytecznego Skatepro kod promocyjny przed płatnością - 60% zniżki.

 • Wszystko
 • Kupony
 • Oferty
 • Bezpłatna wysyłka

Skatepro FAQ

 • Jakie metody płatności są akceptowane przez Skatepro?

  Możesz skorzystać z następujących metod płatności: przelew 24, BLIK, karta kredytowa (Visa i Visa Electron, Maestro, Mastercard, JCB), PayPal, przelew tradycyjny na konto Skatepro. Twoje dane są całkowicie bezpieczne, zaszyfrowane i chronione, a Twoje informacje nie będą przechowywane ani ujawniane, więc możesz płacić z pewnością.

 • Jaka jest polityka transportowa Skatepro?

  W przypadku zamówienia produktów Skatepro z magazynu to 3-4 dni robocze. W przypadku zamówień o wartości poniżej 299 zł opłata za wysyłkę DPD Express wynosi 19 zł, GLS Express 29 zł, a UPS Express 59 zł. Dla zamówień o wartości powyżej 299 zł, wysyłka ekspresowa DPD gratis, wysyłka ekspresowa GLS to 15 zł, przesyłka UPS 29 zł.

 • Czy jest program lojalnościowy w Skatepro?

  Tak, Skatepro zapewnia program lojalnościowy w celu nagradzania nowych i starych klientów. Firma przyznaje punkty za każdy zakup. Aby je otrzymać, należy zalogować się na swoje konto. Po zalogowaniu można złożyć zamówienie i zdecydować się na płatność kartą kredytową. Twój kredyt zostanie automatycznie odjęty od sumy zamówienia.

 • Co to jest karta podarunkowa Skatepro?

  Skatepro zapewnia karty podarunkowe. Możesz kupić karty podarunkowe jako prezenty dla swoich krewnych lub przyjaciół. Nie martw się, że nie spodoba mu się prezenty, które mu dajesz. Jeżeli posiadasz kod karty podarunkowej, możesz dodać go do swojego konta firmowego lub wprowadzić bezpośrednio w trakcie zakupu. W polu płatności wybierz opcję wykorzystania voucherów / kuponów.

 • Jak wykorzystać kupony Skatepro?

  Najpierw musisz sprawdzić swoje Skatepro kod promocyjny na kontach osobistych i potwierdzić, który Skatepro kod rabatowy może być użyty w twoim obecnie zamówieniu, a potem możesz łatwo zastosować kupon rabatowy Skatepro podczas płatności. W tym samym czasie system też automatycznie pokozuje również odpowiednie instrukcje dotyczące korzystania z Skatepro kupony rabatowe, aby zapewnić każdemu klientowi najwyższą zniżkę.

 • Czy u Skatepro teraz są dostępne i aktualne kupony?

  Tak. Rzeczywiście Skatepro ma aktualne kody rabatowe do zamówienia dla wszystkich klientów. Po prostu przejdź do Kodyrabatowy.pl i potem wybocz Skatepro, twoje zamówienie w Skatepro w większości przypadków będzie od razu otrzymać specjalne rabaty. Oczywiście, jeśli jesteś stałym klientem, masz do wyboru inne Skatepro kupony, aby zaoszczędzić sobie więcej pieniędzy podczas zakupów.

 • Jak mogę skontaktować się z Skatepro?

  Na stronie skatepro.com.pl znajduje się przycisk do obsługi klienta, a na wyświetlaczu znajduje się słowa „Skontaktuj się z obsługą klienta Skatepro”. Możesz znaleźć informacje kontaktowe i skontaktować się z obsługą klienta Skatepro online. Ale jeżeli po prostu checesz być na bierząco z informacjami Skatepro, subskrybuj na skatepro.com.pl przez e-mail, to też dobre pomysł.