kodyrabatowy.pl

Soczewki24 kod rabatowy - Kwiecień 2021

 • Wszystko
 • Kupony
 • Oferty
 • Bezpłatna wysyłka

Soczewki24 FAQ

 • Jak wykorzystać kupony Soczewki24?

  Aby uzyskać więcej korzyści poprzez Soczewki24 kod promocyjny, Po rozliczeniu zamówienia i przygotuj do zapłacenia na stronie soczewki24.pl, po prostu postępuj zgodnie z instrukcjami krok po kroku, a możesz od razu otrzymać odpowiednią zniżkę od Soczewki24.Więc wszyscy klienci nie mogą przegapić możliwości skorzystania z Soczewki24 kupony rabatowe.

 • Czy u Soczewki24 są teraz dostępne i aktualne kupony?

  Tak. Soczewki24 uważa, że aby umożliwić większej liczbie klientów przyjście do sklepu Soczewki24 na zakupy, należy wprowadzić specjalne rabaty na Kodyrabatowy.pl, takie jak rabaty kody rabatowe. Z tego powodu klienci Soczewki24 mogą łatwo i szybko otrzymać specjalną zniżkę za pośrednictwem specjalnej Soczewki24 kupony.

 • Jak mogę skontaktować się z Soczewki24?

  Soczewki24 utworzył specjalne centrum obsługi klienta na oficjalnej stronie soczewki24.pl. Jeśli masz pytania dotyczące ich produktów, możesz od razu zalogować się do soczewki24.pl, aby się skonsultować. Ponadto Soczewki24 ma swoje kanały mediów społecznościowych na Facebook i Instagramie. W ten spowób, Soczewki24 oferuje Ci obsługę i pomoc, możesz czuć się niezadowolony.

Więcej informacji na temat Soczewki24

Przelewy24 to system płatności, który pozwala bezpiecznie płacić przez Internet. Usługa pozwala na dokonywanie płatności za pomocą przelewu internetowego z konta bankowego innego niż bank online z wszystkimi korzyściami. Bezpłatna dostawa przy zamówieniach powyżej 190 zł za płatności przelewy24.pl lub tradycyjny przelew bankowy. Dostawa następuje w ciągu 1 dnia roboczego po otrzymaniu potwierdzenia płatności, jeśli produkt jest dostępny w magazynie. W przypadku innych produktów orientacyjny czas realizacji podany jest po stronie produktu. Towary są wysyłane w Polsce przez Kuriera lub Pocztę Polską. Zamówione produkty można pobrać osobiście w dowolnym miejscu należącym do sieci Soczewka24.pl. Produkt do wysyłki jest odpowiednio zapakowany i zabezpieczony. Sprawdź, kiedy otrzymasz paczkę, jeśli nie została uszkodzona podczas transportu.
Płatności należy dokonać na następujące konto w tytule przelewu, podając numer zamówienia lub inne dane, aby powiązać płatność z zamówieniem. Podczas zbierania przedmiotów możesz płacić gotówką lub kartą kredytową w naszych sklepach. Status zamówienia i status dostawy Możesz sprawdzić status zamówienia w sposób ciągły: Jeśli utworzyłeś konto podczas zamówienia - status zostanie sprawdzony po zalogowaniu. Jeśli nie założyłeś konta - sprawdź status zamówienia bez logowania (wprowadź numer zamówienia i adres e-mail).