kodyrabatowy.pl
Dom Kategorie Storytel

Storytel kod rabatowy & kod promocyjny - Styczeń 2022

kodyrabatowy.pl oferują ekskluzywne produkty Storytel kod promocyjny i kody rabatowe z dodatkowymi dobrymi rabatami. Oszczędź duże dzięki dzisiejszym najlepszym Storytel kupony. Aby zapewnić sobie oszczędności, przed złożeniem zamówienia należy dokładnie sprawdzić wszystkie kody.

 • Wszystko
 • Kupony
 • Oferty
 • Bezpłatna wysyłka

Storytel FAQ

 • Czy Storytel sprzedaje elektroniczną kartę podarunkową?

  Tak, Storytel zaleca, aby wszyscy klienci wysyłali karty upominkowe do swoich bliskich, ponieważ karty upominkowe firmy mogą dać znajomym i bliskim możliwość słuchania nieograniczonej liczby audiobooków przez telefon. Wystarczy wejść na stronę firmy, aby wybrać kartę podarunkową i podać adres e-mail, można natychmiast wybrać specyfikację karty podarunkowej Obecnie karty upominkowe firmy mają cztery rodzaje: 1 miesiąc, 3 miesiące, pół roku i rok .

 • Czy Storytel oferuje zniżki za pierwsze zamówienie?

  Tak, Storytel oferuje obecnie atrakcyjne rabaty dla klientów, którzy zarejestrują się w firmie i dokonają zakupu. Musisz tylko utworzyć konto w głównym interfejsie firmy i zarejestrować nowe konto za pomocą konta na Facebooku lub adresu e-mail, i wybrać zakup pakietu firmowego, pierwszy miesiąc otrzyma całkowicie darmową zniżkę, to znaczy, że Możesz cieszyć się miesiącem całkowicie darmowych książek bezprzewodowych i usług czytania offline na stronie internetowej firmy.

 • Czy trzeba ściągać aplikację mobilną Storytel?

  Tak, tak długo, jak długo pobierasz aplikację Storytel ze sklepu App Store lub Google Play i logujesz się przy użyciu danych podanych podczas tworzenia konta, możesz przeglądać aplikację w celu znalezienia pierwszej książki, która będzie Dodaj go do półki i zacznij słuchać lub czytać! Wystarczy zalogować się na stronie internetowej firmy i zeskanować kod QR, aby automatycznie pobrać oprogramowanie!

 • Jakie sposoby płatność akceptuje Storytel?

  Obecnie Storytel akceptuje płatności kartą kredytową (VISA lub MasterCard). Aby karta mogła zostać zaakceptowana przez system, karta musi być ważna, może być używana do różnych zakupów online i mieć wystarczające środki. Jednocześnie za każdym razem, gdy rozszerzysz swoją subskrypcję, zostaniesz obciążony opłatą za subskrypcję bezpośrednio za pomocą karty płatniczej (nie z konta bankowego). Jeśli nie zrezygnujesz z subskrypcji, będzie ona aktualizowana co 30 dni w ciągu 30-dniowego okresu rozliczeniowego. Zawsze możesz korzystać z usług firmy przez cały okres rozliczeniowy płatności.

 • Jak wykorzystać kupony Storytel?

  Możesz od razu użyć Storytel kod promocyjny, aby zaoszczędzić pieniądze, kiedy robisz zakupy w Storytel. Najpierw zaloguj się, potrzebujesz zalogować się na istniejące konto lub utworzyć nowe konto dla siebie w storytel.com; następnie wybierz produkty, możesz przeglądać stronę produktu storytel.com w koszyku, kliknij, aby złożyć zamówienie, wybierz Storytel kupony rabatowe spełniający warunki i na końcu dokończ płatność.

 • Czy u Storytel teraz są dostępne i aktualne kupony?

  Tak. Ponieważ Storytel jest obecnie w okresie promocji marki, Storytel opracował nowy plan promocji dla wszystkich klientów. Możesz sprawdzić storytel.com, obecnie dostępnych jest 14 ofert w storytel.com, jeżeli jesteś klientem Storytel, albo po prostu checesz zaoszczędzić pieniądze, proszę wejść na storytel.com i zobacz więcej.

 • Jak mogę skontaktować się z Storytel?

  Od momentu powstania Storytel, szuka lepszych metod obsługi klientów. Storytel ma konta na różnych platformach społecznościowych, takich jak Facebook, Snapchat, Twitter itp. Jeśli nie chcesz przegapić żadnych wiadomości od Storytel, śledź i od razu odkryj najlepszą cenę Storytel, warto to spróbować.

Więcej informacji na temat Storytel

Dostępne promocje Storytel Jeśli nie jesteś pewien, czy oferta Storytel jest dla Ciebie, możesz przetestować ją za darmo przez 14 dni. Załóż konto na stronie i korzystaj ze Storytel za darmo przez dwa tygodnie. Okres próbny niczego ci nie zobowiązuje. Zdecyduj sam, czy chcesz nadal korzystać z witryny. Klienci T-Mobile otrzymają również promocję w Storytel, upoważniając do 30 dni bezpłatnego korzystania z usług. Aby słuchać audiobooków za darmo, zarejestruj się na podstronie www.storytel.pl/tmobile i zapłać za pomocą opcji „Płać z T-Mobile”. Jeśli po przetestowaniu oferty zdecydujesz się pozostać w Storytel, Twoja miesięczna subskrypcja będzie wynosić 29,90 PLN. W tej cenie uzyskasz dostęp do setek najgłośniejszych powieści i najnowszych dzieł swoich ulubionych autorów. Jeśli chcesz zapłacić jeszcze mniej - skorzystaj z kodów rabatowych i zaoszczędź na Storytel.pl. Jak uzyskać kody rabatów odpowiednie dla Storytel? Jeśli chcesz słuchać audiobooków za darmo lub obniżyć cenę abonamentu, kup kupony promocyjne przygotowane dla klientów Storytel. Możesz je znaleźć w mediach społecznościowych lub uzyskać je za pośrednictwem newslettera. Podobnie jak profile Storytel na Facebooku i Instagramie, wprowadź swój adres e-mail i zacznij subskrybować powiadomienia. Wraz z biuletynem otrzymasz rabaty, kupony i rekomendacje z interesujących książek Storytel. Zrealizuj kupon rabatowy w Storytel Kody rabatowe honorowane przez Storytel to fantastyczna okazja, aby uzyskać dostęp do tysięcy książek nawet taniej. Aby aktywować rabat w Storytel, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami. Wejdź na stronę Storytel.pl i kliknij link „wykorzystaj kod promocyjny”. Wprowadź kod promocyjny odpowiedni dla Storytel, podaj niezbędne dane i zaakceptuj warunki. Kliknij „Kontynuuj”, aby aktywować zniżkę lub bezpłatny okres subskrypcji w Storytel. Promocja przygotowana przez Storytel dla powracających klientów Jeśli korzystałeś już z usług Storytel w przeszłości, możesz otrzymać specjalną ofertę dla powracających klientów. Skontaktuj się z serwisem i otrzymaj wiadomość od Storytel ze specjalnym linkiem. Aby skorzystać z oferty, musisz wejść na stronę kampanii promocyjnej podaną w wiadomości e-mail.

Czy chcesz, aby Coupert wypróbował wszystkie Storytel kody jednym kliknięciem?

Tak! Dodaj kupon do Chrome teraz
“Jedyny kod kuponu, jaki kiedykolwiek wypróbowałem, faktycznie zadziałał”. - David Siegel
×