kodyrabatowy.pl
Dom Kategorie Storytel

Storytel kod rabatowy - 15% kod promocyjny - Czerwiec 2022

kodyrabatowy.pl oferują ekskluzywne produkty Storytel kod promocyjny i kody rabatowe z dodatkowymi dobrymi rabatami. Oszczędź duże dzięki dzisiejszym najlepszym Storytel kupony. Aby zapewnić sobie oszczędności, przed złożeniem zamówienia należy dokładnie sprawdzić wszystkie kody.

 • Wszystko
 • Kupony
 • Oferty
 • Bezpłatna wysyłka
 • Zaloguj się do Storytel, aby uzyskać 7-dniowy bezpłatny okres próbny

  oferta

  Kończy się 23-11-22 170 Used
  ZOBACZ OFERTĘ
 • Karta podarunkowa Storytel od 35 zł

  oferta

  Kończy się 18-09-22 132 Used
  ZOBACZ OFERTĘ
 • Audiobooki storytel 14 dni za darmo

  oferta

  Kończy się 28-12-22 187 Used
  ZOBACZ OFERTĘ
 • Nielimitowany dostęp do wszystkich audiobooków i ebooków przez miesiąc za jedyne 34,90 zł

  oferta

  Kończy się 14-01-23 139 Used
  ZOBACZ OFERTĘ
 • Storytel Unlimited w cenie 34,90 zł za miesiąc

  oferta

  Kończy się 31-12-22 172 Used
  ZOBACZ OFERTĘ
 • Wypróbuj Storytel przez 14 dni za darmo

  oferta

  Kończy się 06-01-23 130 Used
  ZOBACZ OFERTĘ
 • Szeroki wybór w kategorii DLA DZIECI w storytel

  kod

  Kończy się 21-01-23 159 Used
  ZOBACZ KUPON
 • Mastercard Bezcenne Chwile - 8 pkt. za każde wydane 5 zł

  kod

  Kończy się 27-12-22 173 Used
  ZOBACZ KUPON
 • Szeroki wybór w kategorii DLA DZIECI w storytel

  oferta

  Kończy się 12-01-23 134 Used
  ZOBACZ OFERTĘ
 • Odkryj ofertę Storytel Uzyskaj nielimitowany dostęp do ebooków i audiobooków przez 7 dni za darmo

  oferta

  Kończy się 07-01-23 142 Used
  ZOBACZ OFERTĘ
 • Atrakcyjne ceny kryminałów w formie audio w storytel

  oferta

  Kończy się 26-12-22 139 Used
  ZOBACZ OFERTĘ
 • Niskie ceny audiobooków w storytel

  oferta

  Kończy się 17-01-23 107 Used
  ZOBACZ OFERTĘ
 • Ciesz się Dengarkan ratusan ribu buku bestseller di mana saja od Rp39.000 w Storytel

  oferta

  Kończy się 26-06-22
  ZOBACZ OFERTĘ
 • Ciesz się Dengarkan ratusan ribu buku bestseller di mana saja nawet od Rp39.000 w Storytel

  oferta

  Kończy się 25-06-22
  ZOBACZ OFERTĘ
 • Otrzymuj Dengarkan ratusan ribu buku bestseller di mana saja nawet od Rp39.000 w Storytel

  oferta

  Kończy się 23-06-22
  ZOBACZ OFERTĘ
 • Dostań Wyślij kartę podarunkową do bliskiej Ci osoby już od 34,90zł w Storytel

  oferta

  Kończy się 18-06-22
  ZOBACZ OFERTĘ
 • Zaoszczędź 43% na zniżka studencka

  oferta

  Kończy się 15-06-22
  ZOBACZ OFERTĘ
 • Otrzymuj 629 kości Audiobook & E-book Perr od 34,90zł w Storytel

  oferta

  Kończy się 11-06-22
  ZOBACZ OFERTĘ

Storytel FAQ

 • Czy Storytel sprzedaje elektroniczną kartę podarunkową?

  Tak, Storytel zaleca, aby wszyscy klienci wysyłali karty upominkowe do swoich bliskich, ponieważ karty upominkowe firmy mogą dać znajomym i bliskim możliwość słuchania nieograniczonej liczby audiobooków przez telefon. Wystarczy wejść na stronę firmy, aby wybrać kartę podarunkową i podać adres e-mail, można natychmiast wybrać specyfikację karty podarunkowej Obecnie karty upominkowe firmy mają cztery rodzaje: 1 miesiąc, 3 miesiące, pół roku i rok .

 • Czy Storytel oferuje zniżki za pierwsze zamówienie?

  Tak, Storytel oferuje obecnie atrakcyjne rabaty dla klientów, którzy zarejestrują się w firmie i dokonają zakupu. Musisz tylko utworzyć konto w głównym interfejsie firmy i zarejestrować nowe konto za pomocą konta na Facebooku lub adresu e-mail, i wybrać zakup pakietu firmowego, pierwszy miesiąc otrzyma całkowicie darmową zniżkę, to znaczy, że Możesz cieszyć się miesiącem całkowicie darmowych książek bezprzewodowych i usług czytania offline na stronie internetowej firmy.

 • Czy trzeba ściągać aplikację mobilną Storytel?

  Tak, tak długo, jak długo pobierasz aplikację Storytel ze sklepu App Store lub Google Play i logujesz się przy użyciu danych podanych podczas tworzenia konta, możesz przeglądać aplikację w celu znalezienia pierwszej książki, która będzie Dodaj go do półki i zacznij słuchać lub czytać! Wystarczy zalogować się na stronie internetowej firmy i zeskanować kod QR, aby automatycznie pobrać oprogramowanie!

 • Jakie sposoby płatność akceptuje Storytel?

  Obecnie Storytel akceptuje płatności kartą kredytową (VISA lub MasterCard). Aby karta mogła zostać zaakceptowana przez system, karta musi być ważna, może być używana do różnych zakupów online i mieć wystarczające środki. Jednocześnie za każdym razem, gdy rozszerzysz swoją subskrypcję, zostaniesz obciążony opłatą za subskrypcję bezpośrednio za pomocą karty płatniczej (nie z konta bankowego). Jeśli nie zrezygnujesz z subskrypcji, będzie ona aktualizowana co 30 dni w ciągu 30-dniowego okresu rozliczeniowego. Zawsze możesz korzystać z usług firmy przez cały okres rozliczeniowy płatności.

 • Jak wykorzystać Storytel Kod Rabatowy?

  Możesz od razu użyć Storytel kod promocyjny, aby zaoszczędzić pieniądze, kiedy robisz zakupy w Storytel. Najpierw zaloguj się, potrzebujesz zalogować się na istniejące konto lub utworzyć nowe konto dla siebie w storytel.com; następnie wybierz produkty, możesz przeglądać stronę produktu storytel.com w koszyku, kliknij, aby złożyć zamówienie, wybierz Storytel kupony rabatowe spełniający warunki i na końcu dokończ płatność.

 • Czy istnieje działający Storytel kod rabatowy?

  Tak. Ponieważ Storytel jest obecnie w okresie promocji marki, Storytel opracował nowy plan promocji dla wszystkich klientów. Możesz sprawdzić storytel.com, obecnie dostępnych jest 12 ofert w storytel.com, jeżeli jesteś klientem Storytel, albo po prostu checesz zaoszczędzić pieniądze, proszę wejść na storytel.com i zobacz więcej.

 • Jak mogę skontaktować się z Storytel?

  Od momentu powstania Storytel, szuka lepszych metod obsługi klientów. Storytel ma konta na różnych platformach społecznościowych, takich jak Facebook, Snapchat, Twitter itp. Jeśli nie chcesz przegapić żadnych wiadomości od Storytel, śledź i od razu odkryj najlepszą cenę Storytel, warto to spróbować.

Zniżki na Polecane Sklepy

Więcej informacji na temat Storytel

Dostępne promocje Storytel Jeśli nie jesteś pewien, czy oferta Storytel jest dla Ciebie, możesz przetestować ją za darmo przez 14 dni. Załóż konto na stronie i korzystaj ze Storytel za darmo przez dwa tygodnie. Okres próbny niczego ci nie zobowiązuje. Zdecyduj sam, czy chcesz nadal korzystać z witryny. Klienci T-Mobile otrzymają również promocję w Storytel, upoważniając do 30 dni bezpłatnego korzystania z usług. Aby słuchać audiobooków za darmo, zarejestruj się na podstronie www.storytel.pl/tmobile i zapłać za pomocą opcji „Płać z T-Mobile”. Jeśli po przetestowaniu oferty zdecydujesz się pozostać w Storytel, Twoja miesięczna subskrypcja będzie wynosić 29,90 PLN. W tej cenie uzyskasz dostęp do setek najgłośniejszych powieści i najnowszych dzieł swoich ulubionych autorów. Jeśli chcesz zapłacić jeszcze mniej - skorzystaj z kodów rabatowych i zaoszczędź na Storytel.pl. Jak uzyskać kody rabatów odpowiednie dla Storytel? Jeśli chcesz słuchać audiobooków za darmo lub obniżyć cenę abonamentu, kup kupony promocyjne przygotowane dla klientów Storytel. Możesz je znaleźć w mediach społecznościowych lub uzyskać je za pośrednictwem newslettera. Podobnie jak profile Storytel na Facebooku i Instagramie, wprowadź swój adres e-mail i zacznij subskrybować powiadomienia. Wraz z biuletynem otrzymasz rabaty, kupony i rekomendacje z interesujących książek Storytel. Zrealizuj kupon rabatowy w Storytel Kody rabatowe honorowane przez Storytel to fantastyczna okazja, aby uzyskać dostęp do tysięcy książek nawet taniej. Aby aktywować rabat w Storytel, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami. Wejdź na stronę Storytel.pl i kliknij link „wykorzystaj kod promocyjny”. Wprowadź kod promocyjny odpowiedni dla Storytel, podaj niezbędne dane i zaakceptuj warunki. Kliknij „Kontynuuj”, aby aktywować zniżkę lub bezpłatny okres subskrypcji w Storytel. Promocja przygotowana przez Storytel dla powracających klientów Jeśli korzystałeś już z usług Storytel w przeszłości, możesz otrzymać specjalną ofertę dla powracających klientów. Skontaktuj się z serwisem i otrzymaj wiadomość od Storytel ze specjalnym linkiem. Aby skorzystać z oferty, musisz wejść na stronę kampanii promocyjnej podaną w wiadomości e-mail.