kodyrabatowy.pl

Take me HOME Kod Rabatowy & Promocje - Luty 2021

 • Wszystko
 • Kupony
 • Oferty
 • Bezpłatna wysyłka

Take me HOME FAQ

 • Czy Take me HOME ma dział sprzedaży?

  Tak, w specjalnym obszarze sprzedaży Take me HOME znajdują się meble przemysłowe i lofty, a także meble wystawiane w centrach wystawienniczych i meblowych, które umieszczą te artykuły gospodarstwa domowego w tym specjalnym obszarze sprzedaży po potwierdzeniu, że nie ma problemu z jakością. W tym specjalnym obszarze sprzedaży można znaleźć promocyjnych produktów po obniżonej cenie. Ponieważ ilość tych produktów jest ograniczona, a w większości przypadków ten sam produkt nie pojawi się wielokrotnie w specjalnym obszarze sprzedaży, należy go szybko kupić, aby go nie przegapić okazję.

 • Czy produkty Take me HOME mają gwarancję?

  Tak, od daty otrzymania mebli wszystkie produkty marki Take me HOME objęte są 24-miesięczną gwarancją. Oczywiście należy sprawdzić przepisy gwarancyjne zawarte w karcie gwarancyjnej dostarczonej przez firmę przy zakupie mebli, aby sprawdzić, jakie konkretne szkody będą objęte gwarancją. Należy pamiętać, że gwarancja nie obejmuje naturalnego zużycia mebli, uszkodzeń mechanicznych i przebarwień powstałych podczas użytkowania.

 • Czy mogę odebrać towary w sklepie fizycznym Take me HOME?

  Tak, możesz przejść do magazynu Take me HOME w Warszawie, aby odebrać towar za darmo w wyznaczonym terminie od poniedziałku do piątku. Numer kontaktowy firmy i konkretny adres magazynu można znaleźć w dziale fizycznego odbioru magazynu. Należy pamiętać, że towar można odebrać tylko po potwierdzeniu, że meble są gotowe do otrzymania pocztą elektroniczną lub telefonicznie. Należy również zwrócić uwagę, aby w celu uniknięcia niepotrzebnego marnowania czasu, najpierw dokładnie zmierzyć objętość pojazdu, który przyjeżdża się odebrać, aby uniknąć sytuacji, w której nie można go zainstalować.

 • Jakie sposoby płatność akceptuje Take me HOME?

  Wszystkie metody płatności Take me HOME są realizowane za pomocą elektronicznej platformy płatniczej PayU Wszystkie produkty można skompletować za pomocą tej metody, a płatność można zrealizować maksymalnie w kilka minut, a także można wybrać opcję spłaty raty w 3-36 ratach. , Wystarczy wypełnić wniosek online ze źródłem i kwotą dochodu, bez konieczności udawania się do żadnej instytucji, możesz uzyskać kwalifikację do raty, zmniejszając presję finansową.

 • Jak wykorzystać kupony Take me HOME?

  Najpierw musisz sprawdzić swoje Take me HOME Promocje na swoich kontach osobistych i potwierdzić, który Take me HOME Kod Rabatowy może być użyty w twoim obecnie zamówieniu, a potem możesz łatwo zastosować Kupon Rabatowy Take me HOMEpodczas płatności. W tym samym czasie system też automatycznie pokozuje również odpowiednie instrukcje dotyczące korzystania z Take me HOME Kod Promocyjny, aby zapewnić każdemu klientowi najwyższą zniżkę.

 • Czy u Take me HOME są teraz dostępne i aktualne kupony?

  Tak. Aby zwiększyć popularność marki, Take me HOME regularnie oferuje klientom wielką Kupony Rabatowe jako prezent powitalny dla nowych klientów. Jako klient Take me HOME, albo jeżeli chciałbyś robić zakópy w Take me HOME, no to możesz od razu zaoszczędzić średnio $20 podczas płacenia na stronie takemehome.pl łatwo i wygodnie.

 • Jak mogę skontaktować się z Take me HOME?

  Komunikacja z Take me HOME jest naprawdę łatwa! Czasami wystarczy tylko jeden krok, aby zasubskrybować Take me HOME w mediach społecznościowych, takich jak Youtube i Snapchat. Take me HOME ma nadzieję nawiązać z Tobą, aby oferuje Ci najnowsze informacje o Take me HOME Promocje, oraz odpowiedzie na wszelkie pytania dotyczące produktów Take me HOME, Take me HOME bardzo chce sprawiać, że ty jako pierwszy otrzymasz najnowsze informacje Take me HOME.