kodyrabatowy.pl

TM Lewin Kod Rabatowy & Promocje - Październik 2020

 • Wszystko
 • Kupony
 • Oferty
 • Bezpłatna wysyłka

TM Lewin FAQ

 • Jaka jest przesyłka w TM Lewin?

  Gdy zamówienie w TM Lewin zostanie wysłane do Wielkiej Brytanii, jeśli kwota zamówienia przekroczy 100 GBP, sklep zapewni bezpłatną dostawę, a towar zostanie wysłany w ciągu 3-5 dni roboczych. Jeśli kwota zamówienia nie przekracza 100 GBP, ujednolicona opłata za wysyłkę wyniesie 4,95 GBP, a zamówienie zostanie wysłane w ciągu 3-5 dni roboczych. Jeśli klient chce otrzymać dostawę następnego dnia, opłata za wysyłkę wynosi 8,95 GBP, a zamówienie jest składane przed 16:00; jeśli klient chce dostarczyć w sobotę, opłata za wysyłkę wynosi 9,95 GBP, a zamówienie jest składane przed 16:00 w piątek. Jeśli jest to zamówienie międzynarodowe, a kwota zamówienia przekracza 200 GBP, sklep zapewnia bezpłatną wysyłkę. Koszty wysyłki w poszczególnych regionach należy sprawdzić na oficjalnej stronie internetowej.

 • Co się stanie, jeśli karta podarunkowa w TM Lewin zostanie zgubiona lub skradziona?

  Jeśli masz oryginalny dowód zakupu, prześlij go do zespołu obsługi klienta firmy, TM Lewin zapewni dalszą pomoc. Jeśli nie masz dowodu zakupu, z przykrością informuję, że firma nie może dostarczyć produktów zastępczych, ponieważ nie ponosi odpowiedzialności za zgubione lub skradzione karty podarunkowe. Niezależnie od tego, czy kupisz to samodzielnie, czy kupisz kartę podarunkową TM Lewin jako prezent, nie musisz płacić żadnych dodatkowych opłat.

 • Czy TM Lewin będzie oferował oferty specjalne?

  Celem TM Lewin jest zapewnienie klientom najtańszego towaru i najlepszej jakości obsługi. Możesz kupić najbardziej wyszukane produkty krawieckie w bardzo niskiej cenie i odkryć sztukę krawiectwa i produktów rekreacyjnych. Jeśli kupisz 4 męskie koszule, połącz i dopasuj różne rozmiary oraz dopasuj różne produkty, minimalny koszt to tylko 110 GBP; jeśli kupisz 2 męskie spodnie, minimalny koszt to tylko 100 GBP; jeśli kupisz 2 luksusowe swetry, minimalny koszt to tylko GBP 90; Aby kupić 3 krawaty lub akcesoria, wystarczy zapłacić za 2 sztuki; przy zakupie 2 koszul damskich minimalna opłata wynosi tylko 60 GBP. Wszystkie przecenione produkty podlegają produktom przedstawionym na oficjalnej stronie internetowej.

 • Jak wykorzystać kupony TM Lewin?

  Klienci mogą łatwo kupować produkty w TM Lewin po niższej cenie za pomocą Kod Rabatowy, ponieważ metoda korzystania z TM Lewin Promocje jest bardzo prosta. Po wybraniu swoich ulubionych produktów, podczas dokonywania płatności pokaż odpowiednie TM Lewin Promocje, albo inne rabaty TM Lewin, z których możesz skorzystać, zostaną od razu pokazany na stronie płatności tmlewin.co.uk, a płatność zostanie w tym momencie zakończona.

 • Czy u TM Lewin są teraz dostępne i aktualne kupony?

  Tak. TM Lewin uważa, że aby umożliwić większej liczbie klientów przyjście do sklepu TM Lewin na zakupy, należy wprowadzić specjalne rabaty na Kodyrabatowy.pl, takie jak rabaty Kod Rabatowy. Z tego powodu klienci TM Lewin mogą łatwo i szybko otrzymać specjalną zniżkę za pośrednictwem specjalnej TM Lewin Promocje.

 • Jak mogę skontaktować się z TM Lewin?

  Zawsze możesz łatwo dowiedzieć się więcej o TM Lewin, ponieważ TM Lewin ma swoje konto na Facebook lub YouTube, TM Lewin zawsze chciałby, że będzie coraz przyjazny dla konsumenci, dlatego klienci są zawsze zaproszeni przez TM Lewin, więc dla klientów, którzy już kupili produkty TM Lewin i z tych produktów mają problemy, albo po prostu maja różne sugestie do TM Lewin, nie wahaj się i skontaktuj się z TM Lewin!