kodyrabatowy.pl

Tme Cyber Monday kod rabatowy & kod promocyjny - Listopad 2020

 • Wszystko
 • Kupony
 • Oferty
 • Bezpłatna wysyłka
 • Cyber Monday

Tme FAQ

 • Ile metod płatności w Tme mogą wybrać klienci?

  Tme zapewnia kupującym różne standardowe metody płatności. Najpierw za pobraniem. Jest to domyślna metoda płatności firmy. Po drugie, odroczenie płatności przelewem bankowym, ta metoda jest świadczona dla indywidualnej obsługi klienta, ci konkretni klienci mogą odroczyć płatność. Konkretny termin płatności zależy od ilości i prawa zakupu. Niektórzy klienci muszą przedstawić dokumenty rejestracyjne firmy. Po trzecie, płatność PayPal, która jest jednym z najbezpieczniejszych sposobów przeprowadzania transakcji online, możesz zapłacić w ośmiu walutach. Po czwarte, płatność PsyU, możesz zapłacić kartą lub przelewem. Po piąte, eService, ta metoda jest najnowocześniejszą metodą płatności, którą można zapłacić w czterech walutach.

 • Jakie są szczegółowe wymagania dotyczące zwrotów dla Tme?

  Kupujący, którzy podpisali umowę sprzedaży na odległość z Tme, mają prawo do odstąpienia od podpisanej umowy. Konsumenci mają prawo do odstąpienia od niniejszej umowy w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Termin zwrotu kupującego upłynie w ciągu 14 dni. Jeśli konsumenci chcą skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, Sprzedawca musi zostać powiadomiony telefonicznie, faksem lub e-mailem. Wreszcie Tme zwróci pełną kwotę (w tym opłaty kurierskie).

 • Czy produkty Tme zapewniają usługi konserwacyjne?

  Tak. Tme ma odpowiednie przepisy gwarancyjne. Produkty zakupione w tej firmie posiadają sześciomiesięczną gwarancję, a okres gwarancji rozpoczyna się z chwilą otrzymania towaru przez kupującego. Gwarancja na produkty firmy obejmuje nie tylko Polskę, ale także kraje, w których klienci otrzymują te przesyłki ekspresowe. Niektóre wadliwe firmy nie ponoszą odpowiedzialności, na przykład za uszkodzenia spowodowane użytkowaniem produktu i części, które są normalnie zużyte. Przed naprawą sprzedawca musi wysłać faks lub e-mail, aby powiadomić sprzedawcę (należy zapisać swoje dane kontaktowe).

 • Jak wykorzystać kupony Tme?

  Klienci mogą pokazać Tme kod promocyjny w okresie ważności w momencie płatności. Oczywiście to zamówienie musi być zgodne z regulaminami oferty Tme i zasadami Tme kod promocyjny. Tme podczas procesu płatności zapewnia miejsce, w którym Tme kod promocyjny może zostać wykryty, i może być stosowane do zamówień wymagających płatności zgodnie z instrukcjami.

 • Czy u Tme są teraz dostępne i aktualne kupony?

  Tak. Aby imponować nowych klientów i przyciągnąć więcej stałych klientów, Tme oferuje obcenie różne aktualne kupony dla klientów, aby zaoszczędzić pieniądze i zyskać korzyści. Oczywiście, jeśli chcesz robić zakupy u Tme, istnieje wiele innych Tme kod promocyjny, które mogą również zaoszczędzić pieniądze, możesz wybrać według własnych potrzeb.

 • Jak mogę skontaktować się z Tme?

  Istnieją łatwe kontakty z Tme. Obecnie Tme ma własne konto na Facebook, Twitter, YouTube lub Snapchat, a Tme chce uferuje klientom odpowiednie usługi. Tme wyśle ​​również wiadomość na adres tme.eu. Tme będzie zawsze czekać na Ciebie. Subskrybuj konta medii społecznościowej Tme od razu i nie przegap żadnych nowych wiadomości!