kodyrabatowy.pl

Tui kod rabatowy & kupony - Kwiecień 2021

Tui FAQ

 • czy trzeba ściągać aplikację mobilną Tui?

  Tak, musisz pobrać aplikację Tui, ponieważ dzięki tej aplikacji możesz łatwo wyszukiwać i przeglądać oferty, tworzyć listę hoteli, które lubisz, uzyskiwać dostęp do konta i przeglądać aktualne informacje o rezerwacji. Jednocześnie możesz wygodnie podróżować przez dokumenty elektroniczne bez drukowania, a także możesz skontaktować się z centrum serwisowym za pośrednictwem czatu, jeśli napotkasz problemy podczas podróży.

 • Czy trzeba zapisać się do newslettera Tui?

  Tak, lepiej zaprenumeruj biuletyn Tui, ponieważ możesz wiedzieć, gdzie podróżują obecnie podróżni w Polsce i gdzie są popularne miejsca docelowe w tym roku. Możesz subskrybować, aby uzyskać inspirację do podróży i zdobyć więcej Konsultacje na temat rabatów, a także można zobaczyć piękne krajobrazy wszystkich pięknych miejsc turystycznych. Już dłuższy nie czkasz, subskrybuj!

 • Jaka specialna pomoc jest dostępna na Tui?

  Dla osób niepełnosprawnych Tui wybierze dla nich odpowiedni hotel, a firma skontaktuje się z lotniskiem, aby zapewnić odpowiednie udogodnienia za darmo. W tym samym czasie odprawa, hala odlotów w celu zapewnienia pomocy, ale także zapewnienie bezpłatnego transportu na wózkach inwalidzkich, jeśli potrzebujesz tej pomocy, skontaktuj się z biurem podróży firmy w celu ustalenia.

 • Czy mogę zarezerwować wycieczkę grupową w Tui?

  Tak, jeśli szukasz planu podróży grupowej, Tui Ci pomoże, która uważa, że ​​każda podróż grupowa jest ekscytującym doświadczeniem i stymuluje nowy rodzaj interakcji i satysfakcji z podróży. Firma opiera się na ponad 20-letnim doświadczeniu w organizacji podróży grupowych, wysłucha potrzeb zespołu i dostosuje trasę podróży, a jednocześnie, we współpracy z partnerami, oferuje również zniżki na podróże grupowe. Przyjdź i zobacz!

 • Jak wykorzystać kupony Tui?

  Podczas zrobienia zakupów w sklepie Tui, można znaleźć dużo Tui kod promocyjny z niego skorzystać. Na stronie Kodyrabatowy.pl możesz przejść do strony Tui, po prostu zaznacz odpowiedni kupon albo rabat oferowany przez Tui przy kasie, aby dokonać zakupu, albo wypełnij Tui kupony rabatowe, którego chcesz użyć, i możesz łatwo uzyskać zniżkę, warto spróbować!

 • Czy u Tui są teraz dostępne i aktualne kupony?

  Tak. Dla klientów, którzy chcą iść na zakupy w Tui, najwygodniejszym sposobem na uzyskanie tych skutecznych i aktualnych kuponów jest wejście na stronę Kodyrabatowy.pl i znalezienie informacji - Tui kupony. Obecnie, o ile zalogujesz się na tui.pl, możesz szybko uzyskać 15% Off.

 • Jak mogę skontaktować się z Tui?

  Jeśli masz jakieś sugestie, komentarze lub pytania dotyczące usług lub produktów Tui, możesz znaleźć przycisk „Kontakt z obsługą klienta” ustawiony przez Tui oraz numer telefonu i adres Tui na dowolnej stronie tui.pl I szczegóły e-maila. Kliknij przycisk „Skontaktuj się z obsługą klienta”, aby komunikować się z obsługą klienta online. Tui Obsługa klienta dokłada wszelkich starań, aby zapewnić klientom dobre usługi.

Więcej informacji na temat Tui

Cennik nadwyżek bagażu w Tui jest objęty problemami przewozu linii lotniczej. Należy jednak pamiętać, że przewoźnik lotniczy może odmówić uznania dodatkowego bagażu, Tui zaleca limit bagażu.
Aby dołączyć nieobowiązkową petycję do hotelarza, skontaktuj się z miejscem zakupu, w którym podróż została zakupiona. Niemniej jednak, jeśli podróż została uzyskana za pośrednictwem aplikacji mobilnej lub strony internetowej, skontaktuj się z obsługą klienta.
Zastrzeżenie można przekształcić, kontaktując się z celem transakcji, przygotowując wcześniej ilość rezerwacji i parametry nowej oferty.
W TUI rezerwacje mogą zostać przekształcone nie później niż czterdzieści razy przed planowanym odlotem w sytuacji rezerwacji pakietu, tj. Lot + ucieczka. Prawdopodobnie stworzy jedną całkowicie bezpłatną zmianę rezerwacji w podobnym sezonie przy obecnym koszcie oferty widocznym na stronie www.tui.pl. W przypadku zmiany rezerwacji na tańszą ofertę różnica kosztów nie może przekroczyć 10% (bez dodatkowych usług). Poniżej 40 dnia roboczego zmiana jest możliwa, ale za dodatkową opłatą.