kodyrabatowy.pl

Twojekwiaty kod rabatowy & kupony - Luty 2021

 • Wszystko
 • Kupony
 • Oferty
 • Bezpłatna wysyłka

Twojekwiaty FAQ

 • Czy trzeba zapisać się do newslettera Twojekwiaty?

  Tak, zarejestruj swój adres e-mail i od razu uzyskaj 5% rabatu! Twojekwiaty obiecuje, że tak długo, jak chcesz, aby Twoje życie było pełne ceremonii i miłości, kwiatów lub bukietów, otrzymasz tylko spersonalizowane oferty z najlepszymi promocjami! Wpisz swój adres e-mail w wyskakującym okienku i kliknij różowy przycisk Czy otrzymasz rabat poniżej, kupon rabatowy z -5% zostanie wysłany na Twoją skrzynkę pocztową.

 • Jakie są sposoby dostawy w Twojekwiaty?

  Twojekwiaty obiecuje, że jeśli sprzedajesz kwiaty w prezencie to koszt wysyłki prezentu jest stały, zawsze 19,90 zł. Jeśli chcesz zatrzymać świeże kwiaty, które kupiłeś, firma będzie je dostarczać drogą pocztową.Cena to również 19,9 zł, czyli taka cena w większości części kraju, ale jeśli wyślesz kwiaty w trudno dostępne miejsca Koszt wysłania kwiatów może wzrosnąć.

 • Jakie sposoby płatność akceptuje Twojekwiaty?

  Przede wszystkim możesz użyć karty kredytowej na Twojekwiaty: Visa, MasterCard do zapłaty, płatność kartą kredytową odbywa się za pośrednictwem systemu payu.pl, za pośrednictwem PayU możesz również skorzystać z usługi pierwszego zakupu i płatności w ciągu 30 dni. Możesz również zapłacić za pomocą międzynarodowego systemu płatności, który umożliwia wysyłanie i otrzymywanie płatności online w walutach obcych w czasie rzeczywistym. Wreszcie, możesz skorzystać z systemu PayPal, aby zapłacić wygodnie i bezpiecznie.

 • Czy Twojekwiaty sprzedaje elektroniczną kartę podarunkową?

  Tak, sprzedawana przez Twojekwiaty karta podarunkowa kwiatowa to uniwersalny prezent dla każdego, niezależnie od wieku i płci. Te karty będą bardzo popularne, gdy nie masz pewności, jakie kwiaty lubią Twoi bliscy! Ta karta może być używana w prawie wszystkich stacjonarnych kwiaciarniach i możesz kupić swoje ulubione kwiaty w tej samej cenie. Możesz kupić cztery karty podarunkowe o różnych nominałach od 25 zł do 100 zł.

 • Jak wykorzystać kupony Twojekwiaty?

  Wystarczy po prostu kliknąć przycisk Płatność na stronie płatności Twojekwiaty, a wejdziesz na stronę płatności, wkleisz Twojekwiaty kod promocyjny w wyznaczone miejsce, kliknij przycisk Zastosuj, cena produktu Twojekwiaty zmieni się automatycznie na niższą cenę dzięki kupony rabatowe, a następnie możesz od razu zapłacić bez probelmów.

 • Czy u Twojekwiaty są teraz dostępne i aktualne kupony?

  Tak. Te najnowsze i aktualne rabaty Twojekwiaty są wydawane przez firmy, szczególnie dla klientów, którzy chcą kupować produkty w Twojekwiaty, dopóki logują się na stronie głównej twojekwiaty.pl, aby uzyskać najwyższą rabatu na 20%. Możesz znaleźć więcej Twojekwiaty kupony związanych z Tobą na Kodyrabatowy.pl lub skorzystać z tych zniżek.

 • Jak mogę skontaktować się z Twojekwiaty?

  Jeśli masz jakieś pytania, Twojekwiaty bardzo chętnie się z nimi skontaktuje. Możesz zalogować się do głównej strony Twojekwiaty i na twojekwiaty.pl możesz znaleźć szczegółowe dane kontaktowe Twojekwiaty. Możesz także znaleźć Twojekwiaty na głównych platformach społecznościowych, takich jak konta Facebook czy Youtube i zaczynać bezpośrednio komunikuj się ze Twojekwiaty.