kodyrabatowy.pl

Urbancity kod rabatowy & kupony - Maj 2021

Urbancity kupony pomoże Ci zaoszczędzić więcej - nawet 80% na zamówieniach. Nie zapomnij sprawdzić Urbancity kody rabatowe przed dokonaniem zakupu, aby zapewnić sobie oszczędności.

 • Wszystko
 • Kupony
 • Oferty
 • Bezpłatna wysyłka

Urbancity FAQ

 • Jak wykorzystać kupony Urbancity?

  Najpierw musisz sprawdzić swoje Urbancity kod promocyjny na swoich kontach osobistych i potwierdzić, który Urbancity kod rabatowy może być użyty w twoim obecnie zamówieniu, a potem możesz łatwo zastosować kupon rabatowy Urbancitypodczas płatności. W tym samym czasie system też automatycznie pokozuje również odpowiednie instrukcje dotyczące korzystania z Urbancity kupony rabatowe, aby zapewnić każdemu klientowi najwyższą zniżkę.

 • Czy u Urbancity są teraz dostępne i aktualne kupony?

  Tak. Wiele aktualnych i ważnych Urbancity kupony jest oferowany na stronie Urbancity dla każdego klienta, nie możesz przegapić tych zniżek Urbancity, pozatym też masz 34 kody rabatowe do wyboru, Urbancity pomoć każdym klientom zaoszczędzać średnio oszczędność i teraz możesz cieszyć się maksymalnie 80% kiedy robisz zakupy w Urbancity.

 • Jak mogę skontaktować się z Urbancity?

  Istnieją łatwe kontakty z Urbancity. Obecnie Urbancity ma własne konto na Facebook, Twitter, YouTube lub Snapchat, a Urbancity chce uferuje klientom odpowiednie usługi. Urbancity wyśle ​​również wiadomość na adres urbancity.pl. Urbancity będzie zawsze czekać na Ciebie. Subskrybuj konta medii społecznościowej Urbancity od razu i nie przegap żadnych nowych wiadomości!

Więcej informacji na temat Urbancity

"Koszty i metody dostawy
Aby zamówiony towar dotarł do klienta tak szybko, jak to możliwe, sklep internetowy oferuje dwa sposoby dostawy. Jedna to usługa kurierska realizowana przez UPS lub DPD, druga to Stacja z Przesyłką, gdzie przesyłka z zamówionym towarem będzie czekać na odbiór na wybranej stacji paliw Orlen. Przesyłki wysyłane są w dni robocze, a czas dostawy podany jest w formularzu zamówienia. Towary, które nie są obecnie dostępne, są wysyłane do wysyłki po dotarciu do producenta. Koszt dostawy zależy od wybranej opcji, a także od wartości zamówienia. Sklep internetowy przygotował dla Ciebie minimalną kwotę, z której cała przesyłka jest bezpłatna. W deklaracji dostawy kurierem klient otrzymuje numer listu przewozowego na podany adres e-mail,
Metody Płatności
Aby uregulować płatność za wybrany produkt, należy wskazać konkretną opcję w formularzu zamówienia. Dostępnych jest kilka opcji. Przede wszystkim jest to płatność za pobraniem, w której uczestniczy również kurier, który dostarcza towary lub osoba z serwisu stacji benzynowej. To oni powinni dać im pewną kwotę przed odebraniem paczki. Możesz także zdecydować się na bezpośredni transfer do sprzedawcy, ale także na szybki przelew elektroniczny. Ten ostatni jest wspierany przez system PayU, który gwarantuje nie tylko szybki przepływ gotówki, ale także gwarantuje pełne bezpieczeństwo transakcji. System ten obsługuje również płatności kartą kredytową.
Wygodny zwrot towarów
Produkty zakupione w sklepie internetowym mogą zostać zwrócone sprzedającemu w ciągu 30 dni od otrzymania. Nie ma potrzeby zatrzymywania oryginalnego opakowania, ale sprzedawca zastrzega sobie prawo do ochrony produktu w takim samym stopniu jak oryginał. Zwracany towar należy przesłać na adres sprzedawcy wraz z oświadczeniem, w którym umowa zawarta na odległość powinna zostać rozwiązana. Do przesyłki należy również dołączyć dowód zakupu, co znacznie skróci czas identyfikacji produktu. Pozwoli to również przyspieszyć proces zwrotu gotówki dla klienta. Jest to zwracane w taki sam sposób, jak zapłata za towary, chyba że klient chce wrócić w innej formie."