kodyrabatowy.pl

Urbancity kod rabatowy - Marzec 2021

 • Wszystko
 • Kupony
 • Oferty
 • Bezpłatna wysyłka

Urbancity FAQ

 • Jak wykorzystać kupony Urbancity?

  Przede wszystkim klienci muszą potwierdzić, czy ich zamówienie może korzystać z tego Urbancity kod promocyjny. Jeśli można z niego skorzystać, przejdź bezpośrednio do strony płatności urbancity.pl i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby poprawnie kupon rabatowy wykorzystać. Jeśli jednak klient użyje opcji kupony rabatowe, która nie spełnia wymagania Urbancity, kody rabatowe zostanie nieaktualny, dlatego należy dokonać ostrożnego.

 • Czy u Urbancity są teraz dostępne i aktualne kupony?

  Tak. Jak wiele sklepów, Urbancity stworzył ekskluzywne oferty dla ich klientów, i oni są zawsze aktualne na stronie Urbancity, klienci, którzy chcą robić zakupy w Urbancity, mogą od razu cieszyć się Polecam: Do 50% Zniżki I TRANSPORT GRATIS, jeżeli chcesz dalej oszczędzić pieniądze, są też Urbancity kupony należące do każdego klienta, natychmiast spróbuj!

 • Jak mogę skontaktować się z Urbancity?

  Możesz dowiedzieć się więcej o Urbancity. Na szczęście Urbancity ma twoje konto na Facebook lub YouTube, a także znajdziesz więcej nowych informacji na stronie urbancity.pl. Urbancity może nie tylko promować swoje nowe produkty, ale także umożliwiać klientom sugestie. Urbancity ma nadzieję, że będzie coraz lepiej, dlatego klienci mogą zgłaszać sugestie!

Więcej informacji na temat Urbancity

"Koszty i metody dostawy
Aby zamówiony towar dotarł do klienta tak szybko, jak to możliwe, sklep internetowy oferuje dwa sposoby dostawy. Jedna to usługa kurierska realizowana przez UPS lub DPD, druga to Stacja z Przesyłką, gdzie przesyłka z zamówionym towarem będzie czekać na odbiór na wybranej stacji paliw Orlen. Przesyłki wysyłane są w dni robocze, a czas dostawy podany jest w formularzu zamówienia. Towary, które nie są obecnie dostępne, są wysyłane do wysyłki po dotarciu do producenta. Koszt dostawy zależy od wybranej opcji, a także od wartości zamówienia. Sklep internetowy przygotował dla Ciebie minimalną kwotę, z której cała przesyłka jest bezpłatna. W deklaracji dostawy kurierem klient otrzymuje numer listu przewozowego na podany adres e-mail,
Metody Płatności
Aby uregulować płatność za wybrany produkt, należy wskazać konkretną opcję w formularzu zamówienia. Dostępnych jest kilka opcji. Przede wszystkim jest to płatność za pobraniem, w której uczestniczy również kurier, który dostarcza towary lub osoba z serwisu stacji benzynowej. To oni powinni dać im pewną kwotę przed odebraniem paczki. Możesz także zdecydować się na bezpośredni transfer do sprzedawcy, ale także na szybki przelew elektroniczny. Ten ostatni jest wspierany przez system PayU, który gwarantuje nie tylko szybki przepływ gotówki, ale także gwarantuje pełne bezpieczeństwo transakcji. System ten obsługuje również płatności kartą kredytową.
Wygodny zwrot towarów
Produkty zakupione w sklepie internetowym mogą zostać zwrócone sprzedającemu w ciągu 30 dni od otrzymania. Nie ma potrzeby zatrzymywania oryginalnego opakowania, ale sprzedawca zastrzega sobie prawo do ochrony produktu w takim samym stopniu jak oryginał. Zwracany towar należy przesłać na adres sprzedawcy wraz z oświadczeniem, w którym umowa zawarta na odległość powinna zostać rozwiązana. Do przesyłki należy również dołączyć dowód zakupu, co znacznie skróci czas identyfikacji produktu. Pozwoli to również przyspieszyć proces zwrotu gotówki dla klienta. Jest to zwracane w taki sam sposób, jak zapłata za towary, chyba że klient chce wrócić w innej formie."