kodyrabatowy.pl

Urbancity kod rabatowy - Październik 2020

 • Wszystko
 • Kupony
 • Oferty
 • Bezpłatna wysyłka

Urbancity FAQ

 • Jak wykorzystać kupony Urbancity?

  Możesz od razu użyć Urbancitykod rabatowy, aby zaoszczędzić pieniądze, kiedy robisz zakupy w Urbancity. Najpierw zaloguj się, musisz zalogować się na istniejące konto lub utworzyć nowe konto dla siebie w urbancity.pl; następnie wybierz produkty, możesz przeglądać stronę produktu urbancity.pl w koszyku Wybierz produkt Urbancity, aby złożyć zamówienie, kliknij, aby złożyć zamówienie, wybierz kod promocyjny Urbancity spełniający warunki i na końcu dokończ płatność.

 • Czy u Urbancity są teraz dostępne i aktualne kupony?

  Tak. Urbancity chętnie oferuje wszystkim klientom satysfakcję z zakupów w Urbancity i uważa, że może przyciągnąć nowych klientów i robić więcej zakupów w sklepie dzięki kod rabatowy Urbancity i spędzać dużo czasu w sklepie. Jeśli odwiedzasz Urbancity teraz, możesz skorzystać ze zniżki na zamówienie od razu. Nie możesz przegapić tych ofert Urbancity.

 • Jak mogę skontaktować się z Urbancity?

  Komunikacja z Urbancity jest naprawdę łatwa! Czasami wystarczy tylko jeden krok, aby zasubskrybować Urbancity w mediach społecznościowych, takich jak Youtube i Snapchat. Urbancity ma nadzieję nawiązać z Tobą, aby oferuje Ci najnowsze informacje o Urbancity kod promocyjny, oraz odpowiedzie na wszelkie pytania dotyczące produktów Urbancity, Urbancity bardzo chce sprawiać, że ty jako pierwszy otrzymasz najnowsze informacje Urbancity.

Więcej informacji na temat Urbancity

"Koszty i metody dostawy
Aby zamówiony towar dotarł do klienta tak szybko, jak to możliwe, sklep internetowy oferuje dwa sposoby dostawy. Jedna to usługa kurierska realizowana przez UPS lub DPD, druga to Stacja z Przesyłką, gdzie przesyłka z zamówionym towarem będzie czekać na odbiór na wybranej stacji paliw Orlen. Przesyłki wysyłane są w dni robocze, a czas dostawy podany jest w formularzu zamówienia. Towary, które nie są obecnie dostępne, są wysyłane do wysyłki po dotarciu do producenta. Koszt dostawy zależy od wybranej opcji, a także od wartości zamówienia. Sklep internetowy przygotował dla Ciebie minimalną kwotę, z której cała przesyłka jest bezpłatna. W deklaracji dostawy kurierem klient otrzymuje numer listu przewozowego na podany adres e-mail,
Metody Płatności
Aby uregulować płatność za wybrany produkt, należy wskazać konkretną opcję w formularzu zamówienia. Dostępnych jest kilka opcji. Przede wszystkim jest to płatność za pobraniem, w której uczestniczy również kurier, który dostarcza towary lub osoba z serwisu stacji benzynowej. To oni powinni dać im pewną kwotę przed odebraniem paczki. Możesz także zdecydować się na bezpośredni transfer do sprzedawcy, ale także na szybki przelew elektroniczny. Ten ostatni jest wspierany przez system PayU, który gwarantuje nie tylko szybki przepływ gotówki, ale także gwarantuje pełne bezpieczeństwo transakcji. System ten obsługuje również płatności kartą kredytową.
Wygodny zwrot towarów
Produkty zakupione w sklepie internetowym mogą zostać zwrócone sprzedającemu w ciągu 30 dni od otrzymania. Nie ma potrzeby zatrzymywania oryginalnego opakowania, ale sprzedawca zastrzega sobie prawo do ochrony produktu w takim samym stopniu jak oryginał. Zwracany towar należy przesłać na adres sprzedawcy wraz z oświadczeniem, w którym umowa zawarta na odległość powinna zostać rozwiązana. Do przesyłki należy również dołączyć dowód zakupu, co znacznie skróci czas identyfikacji produktu. Pozwoli to również przyspieszyć proces zwrotu gotówki dla klienta. Jest to zwracane w taki sam sposób, jak zapłata za towary, chyba że klient chce wrócić w innej formie."