kodyrabatowy.pl

Vacansoleil kod rabatowy & kod promocyjny - Luty 2021

 • Wszystko
 • Kupony
 • Oferty
 • Bezpłatna wysyłka

Vacansoleil FAQ

 • Czy Vacansoleil sprzedaje elektroniczną kartę podarunkową?

  Tak, Vacansoleil sprzedaje karty podarunkowe. Jeśli chcesz komuś podziękować, lub po prostu dać mu niespodziankę, gratulacje, bony upominkowe firmy to zdecydowanie najlepszy pomysł. Dzięki kuponom upominkowym firmy możesz odpocząć na jednym z 500 najlepszych kempingów w Europie. Możesz dowolnie wybrać cenę bonu upominkowego. Każdy, kto otrzyma bony upominkowe, może z niego korzystać. Każda karta upominkowa ma swój unikalny kod. Po wprowadzeniu tego kodu wskazana kwota zostanie odjęta od ostatecznej kwoty rezerwacji. Należy pamiętać, że firmowe karty upominkowe można zamówić tylko telefonicznie, a numer telefonu znajduje się na stronie głównej firmy.

 • Czy trzeba zapisać się do newslettera Vacansoleil?

  Tak, jeśli chcesz otrzymywać e-mailem informacje o kempingach Vacansoleil, ofertach specjalnych i okazjach, możesz zapisać się na bezpłatny biuletyn. Otrzymasz informacje bezpośrednio, możesz zarobić wiele rabatów, dopóki subskrypcja się powiedzie, wkrótce otrzymasz potwierdzenie, możesz anulować subskrypcję za pomocą oddzielnego linku otrzymanego z biuletynem. Wpisz swój adres e-mail płci, możesz zarejestrować się za pomocą jednego kliknięcia.

 • Jakie sposoby płatność akceptuje Vacansoleil?

  W pierwszej racie musisz zapłacić 30% czynszu na Vacansoleil, opłaty rezerwacyjnej i ewentualnej składki ubezpieczeniowej. Druga rata musi być zapłacona 8 tygodni przed datą wyjazdu, 70%. Jednocześnie możesz zapłacić kartą Visa lub Mastercard, przelewem bezpośrednim przez Przelewy24 lub przelewem tradycyjnym. Dane dotyczące tradycyjnych usług transportowych są przesyłane z potwierdzeniem rezerwacji. Pierwsza płatność powinna zostać wpłacona na podane konto przed terminem określonym w harmonogramie płatności.

 • Czy Vacansoleil oferuje specjalne usługi dla rodzin z dziećmi?

  Tak, Vacansoleil obiecuje upewnić się, że zarezerwowane zakwaterowanie jest w pełni przygotowane dla Ciebie i Twojego dziecka. Jeśli widzisz symbol przypominający smoczek dla dzieci na stronie określonego kempingu, oznacza to, że możesz zarezerwować zestaw dla niemowląt tutaj. Zarezerwuj z wyprzedzeniem, aby uniknąć kłopotów z pakowaniem dodatkowego bagażu i zaoszczędzić miejsce. Zestaw będzie na ciebie czekał, a zestaw będzie zawierał łóżeczko i krzesełko. Zestaw obejmuje również wanienkę na większości kempingów. W łóżeczku nie ma materacy ani prześcieradeł, musisz przywieźć własne.

 • Jak wykorzystać kupony Vacansoleil?

  Vacansoleil jest obecnie próbuje, żeby ułatwić proces kupowania produktów i stosowania kupon rabatowy Vacansoleil dla klientów , więc z Vacansoleil kod promocyjny można łatwo korzystać. Zastosowana metoda polega na wypełnieniu lub przedstawieniu Vacansoleil kupony rabatowe na stronie kasy lub wybraniu jej w wyznaczonym oknie, a system vacansoleil.pl automatycznie zastosuje Twoją ofertę do Twojego zamówienia, a oszczędzasz pieniądze.

 • Czy u Vacansoleil są teraz dostępne i aktualne kupony?

  Tak. Rzeczywiście ma Vacansoleil aktualne kody rabatowe do zamówienia dla wszystkich klientów. Po prostu przejdź do Kodyrabatowy.pl i potem zaznacz Vacansoleil, twoje zamówienie w Vacansoleil w większości przypadków będzie od razu otrzymać specjalne rabaty. Oczywiście, jeśli jesteś stałym klientem, masz do wyboru inne Vacansoleil kupony, aby zaoszczędzić sobie więcej pieniędzy podczas zakupów.

 • Jak mogę skontaktować się z Vacansoleil?

  Na stronie vacansoleil.pl znajduje się przycisk do obsługi klienta, a na wyświetlaczu znajduje się słowa „Skontaktuj się z obsługą klienta Vacansoleil”. Możesz znaleźć informacje kontaktowe i skontaktować się z obsługą klienta Vacansoleil online. Ale jeżeli po prostu checesz być na bierząco z informacjami Vacansoleil, subskrybuj na vacansoleil.pl przez e-mail, to też dobre pomysł.

Więcej informacji na temat Vacansoleil

Dla Twojej wygody Vacansoleil oferuje trzy opcje płatności podczas procesu rezerwacji: transakcja kartą, płatność tradycyjnym przelewem bankowym i przelewy24. Podczas pracy z płatnościami kartą płatniczą karta zostanie natychmiast obciążona kwotą transakcji. Po dokonaniu rezerwacji otrzymasz potwierdzenie noty i rezerwacji tylko na wynajem (w przypadku przeniesienia również w dniu pierwszej raty). Około ośmiu tygodni przed pobytem otrzymasz list przypominający z następną wymagalną ratą.
W Vacansoleil następujące elementy: dwie osoby dorosłe, miejsce na namiot, przyczepę kempingową, samochód kempingowy lub samochód składany, parking samochodowy i prąd są wliczone w cenę chipów. W przypadku, gdy na działce przebywają więcej niż dwie osoby lub pies, należy uiścić dodatkową opłatę. Ceny zależą od kempingu, wieku i daty uczestnika podróży
W Vacansoleil za każdą rezerwację należy doliczyć opłatę rezerwacyjną w wysokości 149 PLN. Ponadto w większości miejsc pobierany jest już podatek turystyczny w wysokości 1-2 € od mężczyzny lub kobiety dziennie. Korzystanie z dodatkowych udogodnień, takich jak: WiFi, rowery wodne, minigolf itp. Jest płatne dodatkowo.