kodyrabatowy.pl

Wassyl Kod Rabatowy & Promocje - Październik 2020

 • Wszystko
 • Kupony
 • Oferty
 • Bezpłatna wysyłka

Wassyl FAQ

 • Jakie metody płatności są akceptowane przez Wassyl?

  Klienci mogą wybrać jedną z następujących form płatności: zwykły przelew na konto bankowe Wassyl; szybka transmisja internetowa za pośrednictwem platformy PayU; płatność, czyli płatność dokonywana jest natychmiast po otrzymaniu zamówionego towaru. Po złożeniu zamówienia klient powinien zapłacić w ciągu 7 dni od złożenia zamówienia. W przypadku wyboru przelewu tradycyjnego tytuł płatności powinien zawierać: imię, nazwisko i numer zamówienia.

 • Czy istnieje gwarancja na produkty sprzedawane przez Wassyl?

  Tak, Wassyl zapewnia serwis gwarancyjny w okresie gwarancji produktu. Klienci, którzy wykonują swoje prawa gwarancyjne, powinni wysłać do firmy żądanie gwarancji w okresie gwarancyjnym i wysłać do firmy produkt wymagający naprawy. Firma odpowie natychmiast w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty złożenia wniosku. Proszę dokładnie sprawdzić, czy produkt spełnia standard gwarancyjny na karcie gwarancyjnej produktu.

 • Czy mogę zapisać się do newslettera Wassyl?

  Tak, możesz teraz dołączyć do biuletynu Wassyl i uzyskać 5% zniżki. Zniżki tej można użyć przy pierwszym zakupie. Gdy otworzysz stronę sklepu internetowego firmy po raz pierwszy, u góry strony pojawi się strona z subskrypcją biuletynu. Aby dołączyć, musisz podać swój adres e-mail, a kod rabatowy zostanie wysłany na Twój adres e-mail po pomyślnym zakończeniu subskrypcji.

 • Jaka jest polityka zwrotów Wassyl?

  Od momentu otrzymania towaru masz 14 dni na zwrot towaru. Wybrać opcję „Dodaj zwrot” i wypełnić formularz na podstawie komunikatu na ekranie. System wygeneruje potwierdzenie zwrotu, musisz wydrukować ten dokument i zapakować go ze zwróconym produktem. Możesz również pobrać formularz zwrotu na stronie internetowej Wassyl, wydrukować go, wypełnić i zapakować ze zwróconym produktem.

 • Jak wykorzystać kupony Wassyl?

  Po wybraniu produktu Wassyl, będzie okno na stronie płatność wassyl.pl, w którym Wassyl Kupony Rabatowe można wpisa. Po wejściu do strony płatności Wassyl, można wybierać spośród różnych metod płatności. Wybierz metodę płatności, która Ci odpowiada, i dokonaj płatności z Kupony Rabatowe Wassyl, ponieważ Wassyl Promocje przyniesie Ci odpowiednią zniżkę podczas dokonywania płatności.

 • Czy u Wassyl są teraz dostępne i aktualne kupony?

  Tak. Jak wiele sklepów, Wassyl stworzył ekskluzywne oferty dla ich klientów, i oni są zawsze aktualne na stronie Wassyl, klienci, którzy chcą robić zakupy w Wassyl, mogą od razu cieszyć się Promocja Do - 40% Na Ubrania Damskie Na Wassyl.pl, jeżeli chcesz dalej oszczędzić pieniądze, są też Wassyl Promocje należące do każdego klienta, natychmiast spróbuj!

 • Jak mogę skontaktować się z Wassyl?

  Możesz przejść na wassyl.pl i poszukać szczegółowych informacji o Wassyl. W większości przypadków znajdziesz adres e-mail Wassyl, z którym można bezpośrednio skontaktować się z Wassyl, jeżeli nie, zawsze możesz szukać Wassyl na Facebook, Youtube itd, żeby bezpośrednio dowiedzieć więcej informacji o Wassyl.